Zamknij
REKLAMA

114 km/h w obszarze zabudowanym. Brawura sochaczewskich kierowców

13:05, 13.07.2020 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Wczoraj dwaj kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Stracili również prawo jazdy na trzy miesiące.

 

Wczoraj w Kościelnej Górze jeden z patroli ruchu drogowego zatrzymał do kontroli kierowcę volkswagena, który znacznie przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Urządzenie do pomiaru wykazało, że mężczyzna jechał 114 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. 

Na kierowcę nałożono wysoki mandat i punkty karne. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy na trzy miesiące.

Do podobnej sytuacji doszło tego samego dnia w Feliksowie. Funkcjonariusze zauważyli, że kierowca hondy accord jedzie zdecydowanie za szybko w obszarze zabudowanym. Miernik prędkości wykazał, że mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 74 km/h. On również stracił prawo jazdy na 3 miesiące i został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze i dostosowanie prędkości. Pamiętaj, że twoja decyzja o przekroczeniu dozwolonej prędkości może dla kogoś skończyć się tragicznie.

mł. asp. A. Dzik

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JokeJoke

9 0

W Feliksowie to jest cyrk z ograniczeniem do 30 na tak długim odcinku. W okolicach szkoły to okej - rozumiem, ale po co na tak długi odcinek ? Tak, tak nie ma chodników itp... Prościej kuźwa znak postawić. 15:31, 13.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA