Zamknij
REKLAMA

KPP Sochaczew: dwa słone mandaty i dwa prawa jazdy zatrzymane

13:30, 18.05.2022 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Dwóch kierowców straciło wczoraj prawo jazdy na okres trzech miesięcy i nałożono na nich wysokie mandaty karne za rażące przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Apelujemy o zachowanie rozsądku na drodze. Pamiętajcie, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

W Elżbietowie policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę pojazdu marki Audi A5, który znacznie przekroczył prędkość. Urządzenie do pomiaru wykazało, że mężczyzna jechał od Szymanowa w kierunku Teresina z prędkością 111 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, nałożyli na niego 10 punktów karnych i mandat w wysokości 2 tysięcy złotych.

Drugi kierowca stracił prawo jazdy w Karłowie. Został zatrzymany do kontroli przez patrol ruchu drogowego. Urządzenie do pomiaru prędkości wykazało 124 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje prędkość do 50 km/h. Na mieszkańca Płocka nałożono mandat w wysokości 2,5 tys. złotych i 10 punktów karnych.

Ponownie apelujemy o rozsądek na drodze. Przyczyną wielu wypadków na polskich drogach, a w tym również w powiecie sochaczewskim, była nadmierna prędkość.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%