16. marca
W sklepie przy ulicy Młynarskiej ujęto sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny.
Kierowca ciągnika siodłowego podczas wykonywania manewru skrętu w lewo doprowadził do kolizji z oplem corsa. Do zdarzenia doszło w Paprotni.
17. marca
W Elżbietowie doszło do kolizji drogowej. Kierowca ciągnika siodłowego marki DAF doprowadził do zderzenia z toyotą yaris.
Nieznany sprawca ukradł około 400 l oleju napędowego z pojazdu marki DAF. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin – Gaj.
18. marca
Mieszkanka gminy Sochaczew powiadomiła, że nieznany sprawca ukradł rower z otwartego garażu. Do zdarzenia doszło w Chrzczanach.
Mieszkaniec gminy Sochaczew powiadomił, że nieznany sprawca posłużył się jego danymi osobowymi, założył konto na portalu aukcyjnym i sprzedawał różne przedmioty.
19. marca
Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że z jego pojazdu marki Toyota Corolla zginęły dwie tablice rejestracyjne.
W nocy z czwartku na piątek policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od pojazdu marki Volkswagen z powodu braku oświetlenia. Do kontroli drogowej i zatrzymania dokumentu doszło w Kątach.
20. marca
Nieznany sprawca ukradł narzędzia ogrodowe z otwartego garażu. Do zdarzenia doszło na ul. Olimpijskiej.
Ochrona marketu ujęła sprawcę kradzieży baterii. Na mężczyznę nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło w Wójtówce.
21. marca
Policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna leży na Al. 600 – lecia. Mieszkaniec Sochaczewa opuścił policyjny areszt, jak wytrzeźwiał.
Ochrona sklepu ujęła sprawcę kradzieży. Policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło na Al. 600 – lecia.
22. marca
Nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne pojazdu marki Fiat Punto zaparkowanego na ul. Piłsudskiego.
Policjanci dostali zgłoszenie, że na chodniku leży nietrzeźwy mężczyzna. Z uwagi na stan upojenia alkoholowego, mężczyzna został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala. Do interwencji doszło na ul. Piłsudskiego.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz