Do grona gwiazd muzycznych, jakie w sierpniu pojawią się na WSC Festiwalu w Sochaczewie, dołączył znany duet raperski Małach/Rufus.
Sochaczewski ratusz ogłosił kolejną gwiazdę WSC Festiwalu, czyli festiwalu dla Młodych, jaki latem po raz drugi odbędzie się w naszym mieście.
22 sierpnia na scenie amfiteatru wystąpią Małach & Rufuz, znany warszawski duet rapersko – producencki.
W sierpniowy weekend w sumie usłyszymy około piętnastu koncertów. Dotychczas poznane gwiazdy to Medusa, cheerleaderki Red Fire, Rychu Peja, Kosa, Skolim, Guzior oraz Blacha 2.1.1.5.

7 0
Taki "ZNANY" że pierwsze co słyszę o nich. Słabo
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz