Zamknij
REKLAMA

Bieżnia i skocznia w Kozłowie Biskupim. Są pieniądze od marszałka

07:35, 18.08.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Nowa Sucha znalazła się w gronie samorządów dofinansowanych w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Dzięki środkom w Kozłowie Biskupim powstaną bieżnia lekkoatletyczna i skocznia do skoków w dal. Kwota wsparcia to 82 550 zł.

 

12 sierpnia w Urzędzie Marszałkowskim podpisano umowy na dofinansowanie między innymi zadań w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej. Wśród beneficjentów z naszego powiatu znalazła się gmina Nowa Sucha reprezentowana przez wójta Macieja Mońkę. Gmina otrzymała 82 550 złotych na budowę bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoków w dal w Kozłowie Biskupim.

– Po raz kolejny pomagamy lokalnym samorządom w realizacji ważnych dla mieszkańców inwestycji, na które w ich budżetach zabrakło już środków. Dodatkowe fundusze na rozwój mazowieckich gmin to nasza odpowiedź na potrzeby zgłaszane przez mieszkańców. Dzięki programom pomocowym sprawiamy, że nasze województwo rozwija się równomiernie – podkreśla marszałek Adam Struzik.

Dodajmy, że w tym roku na remonty i tworzenie nowych obiektów sportowych samorząd Mazowsza przeznaczył 10 milionów złotych. Wpłynęło w sumie 208 wniosków, spośród których 116 otrzymało dofinansowanie na łączną kwotę ponad 920 tysięcy złotych.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone