Zamknij
REKLAMA

Dzień Seniora w Nowej Suchej na sportowo

11:15, 08.10.2019 | GOPS Nowa Sucha
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 01.10.2019r. na terenie gminy Nowa Sucha odbył się festyn integracyjny „Dzień Seniora”. Impreza miała na celu zintegrowanie seniorów oraz wspólne aktywne spędzanie czasu i ten cel został osiągnięty. Na festyn przybyło ok. 60 osób, uczestników Klubu Seniora oraz partnerzy projektu - Stowarzyszenie Seniorów Gminy Nowa Sucha.

 

Na gości czekało wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów festynu. Chętne osoby brały udział w konkurencjach sportowych w trzech drużynach. Najbardziej emocjonujące okazały się konkurencje na czas. Wiadomo, że seniorzy to grupa, która bardzo lubi sportową rywalizację. Po obliczeniu punktacji wyłoniono zwycięzców. Na zakończenie drużyny otrzymały puchary, a każdy uczestnik pamiątkową książkę. Nie można zapomnieć, że wszyscy przybyli goście mieli zapewniony gorący poczęstunek.

Nad sprawnym przebiegiem festynu czuwała p. Kierownik GOPS Pani Jolanta Kalińska, opiekun Klubu Seniora Pani Iwona Pająk oraz pracownice GOPS w Nowej Suchej. Na zakończenie wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że za rok spotkają się na kolejnym festynie!  

Ponadto w Klubie Seniora w dalszym ciągu zgodnie z harmonogramem odbywają się zajęcia i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Dotychczas największym zainteresowaniem cieszą się zajęcia ogólnosprawnościowe, relaksacyjno-gimnastyczne oraz spotkania z dietetykiem.

Oj się dzieje!!!!!!!

Wydarzenie to realizowane było w ramach projektu pn. „Stworzenie miejsca spotkań i świadczeń opiekuńczych w postaci Klubu Seniora dla osób starszych z Gminy Nowa Sucha Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020,Osi Priorytetowej 9: Wspieranie włączenia społecznego i walka z ubóstwem; Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej; Poddziałania 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych. Celem programu jest utworzenie i uruchomienie dziennej formy usług opiekuńczych w postaci Klubu Seniora.

(GOPS Nowa Sucha)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone