Zamknij

Łowiccy policjanci zatrzymali trzech agresorów

11:00, 30.11.2017 |
Skomentuj
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w centrum Łowicza. Z ustaleń wynikało, że na teren jednej z posesji wtargnęło trzech mężczyzn, którzy dobijali się do domu. Kiedy nikt im nie otworzył, wybili drzwi i dostali się do środka, nie chcąc, pomimo wezwań właściciela opuścić posesji. Uciekli, gdy ten wzywał policję.

Policjanci zatrzymali mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisowi sprawców. Okazało się, że są to dwaj mieszkańcy Łowicza w wieku 26 i 38 lat oraz 46-latek ze Skierniewic. Wszyscy są znani policji, w chwili zatrzymania byli pod wpływem alkoholu.  Po wytrzeźwieniu usłyszeli zarzuty naruszenia miru domowego i uszkodzenia mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Ponadto śledczy ustalili, że najmłodszy z zatrzymanych tego samego dnia, bez powodu, kilkakrotnie uderzył pięścią w twarz  innego mężczyznę, w wyniku czego 34-latek z Łowicza został hospitalizowany. Dodatkowo odpowie za uszkodzenie ciała, przy czym czyn ten miał charakter chuligański, za co grozi mu teraz wyższy wymiar kary.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%