Zamknij
REKLAMA

Konferencja w Sannikach: były warsztaty i nowości na 2022 rok

16:15, 19.11.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

W  Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach odbyła się dziś 19 listopada konferencja  pt. „W Chopinowskich Klimatach”, na której zaprezentowano nowości, które pojawią się w ofercie w 2022 roku.

[FOTORELACJA]11028[/FOTORELACJA]

Europejskie Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach tętniło dziś życiem za sprawą konferencji pt. „W Chopinowskich Klimatach”, na której zaprezentowano nowości, które pojawią się w ofercie w 2022 roku.

- Odbyło się coroczne spotkanie dla wszystkich, którzy chcą zapoznać się z nasza ofertą i nowościami, które mamy przygotowane na przyszły rok. O tym dziś opowiadaliśmy, a dodatkowo  wszystkiego można było dotknąć i wziąć udział w interaktywnym zwiedzaniu pałacu. Było również spotkanie z teatrem i degustacja regionalnego jadła. W przyszłym sezonie planujemy zwiększyć ilość warsztatów tematycznych, ale przede wszystkim zaoferować nową formę zwiedzania, aktywnego interaktywnego. Dzięki temu nasi goście będą cały czas aktywni i będą czerpali z wizyt u nas jak najwięcej, a przy tym muszą jeszcze rozwiązywać zagadki, by na koniec otrzymać nagrodę – podsumowuje dyrektor Centrum Monika Patrowicz.

Jednym z punktów dzisiejszej konferencji było zaprezentowanie warsztatów „Na ludowo i z przytupem”. W ostatnim czasie cieszą się one największym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Z uczestnictwa w tych warsztatach zadowolona jest Jadwiga Kędzierska przewodnik PTTK z Pabianic.

- My w Sanikach bardzo często organizujemy różnego rodzaju spotkania. Staramy się aby przyjeżdżać tu ze 3 lub 4 spotkania w roku. Bardzo nam się tu podoba. To cudowne miejsce. W tym roku byliśmy w sierpniu na 40-leciu koncertów. Dziś podczas warsztatów dałam się nawet przebrać w ludowy sannicki strój i czułam się w nim bardzo dobrze. A dodatkowo była to atrakcja dla całej grupy. To bardzo dobrze, że kultywuje się właśnie takie historie dla przyszłych pokoleń.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%