Zamknij
REKLAMA

Żelazowa Wola zaprasza: Klub Przyrodnika dla małych, spacer przyrodniczy dla dużych

08:56, 16.09.2021 | Red.
Skomentuj
REKLAMA

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli zaprasza do udziału w kolejnym cyklu zajęć edukacyjnych skierowanych do różnych grup wiekowych. Znajdzie się coś dla małych i dużych. 

Już w niedzielę 19 września odwiedzających czeka inauguracja jesienno-zimowego cyklu Klubu Przyrodnika, skierowanego do dzieci w wieku 4-11 lat. Co dwa tygodnie mali odkrywcy wyposażeni w niezbędny sprzęt i pod okiem przyrodnika będą eksplorować zakamarki parku w Żelazowej Woli. Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem "Sztuka w naturze". Grupa dzieci w wieku 7-11 lat rozpoczyna zajęcia o 11.00, 4-6 lat o 11.45. 

Tego samego dnia na atrakcje mogą liczyć również młodzież i dorośli, których czeka inauguracja nowego cyklu zajęć pod nazwą „Przyroda parku w Żelazowej Woli. Warsztaty plenerowe”. Niedzielne zajęcia wpisywać się będą w program obchodów tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa.

26 września Dom Urodzenia Fryderyka Chopina wychodzi z propozycją do miłośników ptaków za sprawą trwającego cyklu "Ptasich poranków", czyli ornitologicznych spacerów dla dorosłych i dzieci od 7 roku życia. Tym razem na tapetę zostaną wzięte migracje ptaków. 

Bilety: www.bilety.nifc.pl

Kontakt:

tel.: +48 46 863 33 00

e-mail: zelazowawola@nifc.pl

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%