Zamknij
REKLAMA

SŁOWOtoki - koncert online w Teatrze MŁYN

08:41, 17.04.2020 | Teatr Młyn
Skomentuj
REKLAMA

Teatr MŁYN zaprasza na swoje pierwsze wydarzenie online: koncert SŁOWOtoki – obsesje, popędy, kompulsje, którego premiera odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 17 kwietnia o godz. 21:05 na fanpage’u Fundacji Artystycznej Młyn na Facebooku. Koncert zostanie zaprezentowany w ramach inicjatywy MŁYN W DOMU, stanowiącej odpowiedź na potrzebę kontaktu z kulturą w czasie przymusowej izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. W ramach MŁYN W DOMU Fundacja prezentowała do tej pory bezpłatne słuchowiska teatralne dla dzieci. SŁOWO-toki to pierwsze wydarzenie adresowane do widzów dorosłych.

SŁOWOtoki – są cyklem utworów muzycznych w stylu new jazz, z elementami muzyki dubstep, house oraz drum and bass. Ich bohaterem jest współczesny człowiek – rozdygotany, nerwowy, skoncentrowany na własnej cielesności, łapczywie poszukujący kontaktu. 

Zrealizowany dwa lata temu koncert w dzisiejszej rzeczywistości izolacji wydaje się być wyjątkowo aktualnym i zyskującym nowe sensy doświadczeniem artystycznym. To połączenie refleksji, dobrej muzyki, autoironii i… może trochę nietypowej – terapii.

Tym bardziej, że utwory wykonuje ze swadą i dowcipem wokalistka i aktorka Agata Kołodziejczyk (Fijewska), która na co dzień jest jednocześnie praktykującym psychologiem i terapeutką. Czegóż więcej teraz nam potrzeba?

WYSTĘPUJĄ:

  • Agata Kołodziejczyk, Mikołaj Tabako, Filip Dreger
  • MUZYKA: Filip Dreger
  • ARANŻACJE: Mikołaj Tabako
  • TEKSTY: Natalia Fijewska-Zdanowska
  • MIKS I MASTERING – Przemysław Scholl
  • MIKS I MASTERING LOOPÓW – Alik Dziki
  • MONTAŻ WIDEO: Maja Bogdanienko
  • W ramach wydarzenia udostępnione zostanie nagranie koncertu jubileuszowego, który odbył się w Teatrze MŁYN w październiku 2017 roku z okazji 10-lecia Teatru. 

Premiera wydarzenia – fanpage Fundacji Artystycznej Młyn na Facebooku.

W planach na maj w ramach projektu MŁYN W DOMU jest prezentacja online spektakli z repertuaru Teatru MŁYN.

(Teatr Młyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz