Iłów CUP 2022. Znamy zwycięzców

19:36, 04.12.2022 B.S. Aktualizacja: 15:31, 05.12.2022

Błękitni Gąbin i Unia Iłów to najlepsze drużyny VII Halowego Turnieju Piłki Nożnej Iłów CUP 2022. Zawody w kategoriach Orlik i Młodzik odbyły się w sobotnie przedpołudnie 3 grudnia w Iłowie. Mecze rozgrywano w Środowiskowej Hali Sportowej. Najlepszymi zawodnikami zostali Zuzanna Ners z Wisły Płock Ladies oraz Jakub Bogusiewicz z Unii Boryszew.

Halowy Turniej Piłki Nożnej Iłów CUP 2022 zorganizowano już po raz siódmy. Tym razem do rywalizacji przystąpili młodsi piłkarze z kategorii Orlik oraz Młodzik. W sumie w piłkę nożną zagrało kilkudziesięciu młodych zawodników z czołowych sekcji powiatu i nie tylko.

W kategorii Orlik pierwsze miejsce wywalczyła ekipa Błękitnych Gąbin. Na drugim miejscu podium znaleźli się reprezentanci Sochaczewa, czyli Unia Boryszew. Trzecie miejsce zajęła drużyna CSP I Rybno. W kategorii Młodzik pierwsze miejsce wywalczyli gospodarze, czyli Unia Iłów. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze KS Teresin, a trzecie Błyskawicy Lucień.

Turniej jest współfinansowany przez gminę Iłów w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Organizatorem i gospodarzem wydarzenia jest SKF Unia Iłów, a także CSP Rybno. Mecze rozegrane są w Środowiskowej Hali Sportowej w Iłowie przy ul. Płockiej 14a. Wydarzenie dedykowane jest śp. Sławomirowi Grzywaczowi, który przez blisko 30 lat był związany z iłowską piłką nożną.