Zamknij
REKLAMA

Dzień Sportu w Rybnie. Dopisali uczestnicy i pogoda

18.59, 25.09.2022 . Aktualizacja: 18.50, 26.09.2022
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę 25 września na stadionie gminny w Rybnie odbył się Dzień Sportu na Orliku zorganizowany przez fundacje Orły Sportu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Maciej Małecki, poseł na sejm RP i Damian Jaworski, wójt gminy Rybno. W trakcie imprezy rozgrywany był turniej piłki nożnej Rybno CUP 2022.

Piękna słoneczna pogoda powitała uczestników "Dnia Sportu na Orliku 2022" zorganizowanego na stadionie w Rybnie 25 września przez fundacje Orły Sportu. Patronat nad tym wydarzeniem objął Maciej Małecki, poseł na sejm RP i Damian Jaworski, wójt gminy Sochaczew.

- Bardzo się cieszę, że fundacja Orły Sportu organizuje kolejną imprezę sportową w Rybnie. Jako poseł na sejm ziemi sochaczewskiej zawsze wspieram tego typu imprezy. Nie spodziewałem się tak dużej frekwencji, co cieszy tym bardziej

- zaznaczył Maciej Małecki, poseł na sejm RP.

W trakcie sportowych zmagań pokazowe treningi z piłki nożnej prowadził z Mateusz Sikorski  z Piłkarskich Orłów. Animacje na dla dzieci przeprowadziła Renata Kubik. Dodatkową atrakcją był przyjazd złotych medalistów rugby XV Orkana Sochaczew. Zajęcia pokazowe z podstaw gry w rugby przeprowadzili Dawid Plichta, Krystian Mechecki i Peter Steenkamp.

- Mam nadzieję, że ktoś z tych młodych zawodników podejmie treningi w Orkanie Sochaczew, który słynie ze znakomitego szkolenia młodzieży

- dodał Dawid Plichta.

Oprócz tego na boisku głównym trwał turniej piłki nożnej Rybno CUP 2022, zorganizowany przez Centrum Szkolenia Piłkarskiego w Rybnie. W rywalizacji brało udział 29 drużyn z trzech kategorii wiekowych.

Kolejna sportowa impreza, którą zorganizuje fundacja Orły Sportu odbędzie się 19 października w hali sportowej w Brzozowie. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%