KS Teresin znów wygrywa w V lidze

21:38, 19.09.2022 B.S. Aktualizacja: 21:43, 19.09.2022

KS Teresin zanotował trzecie zwycięstwo z rzędu w Decathlon V lidze. W niedzielne popołudnie 18 września piłkarze Sebastiana Kęski pokonali Naprzód Skórzec 4:1. Widać, że drużyna nabiera pewności siebie w rozgrywkach. W najbliższy weekend KS Teresin czeka przerwa. Piłkarze wrócą do gry w pierwszy weekend października.

KS Teresin rozkręca się w rozgrywkach Decathlon V ligi. Trzeba przyznać, że poziom ligi jest wysoki, a mecze widowiskowe. Drużyna Sebastiana Kęski gra na najwyższym stopniu rozgrywkowym w powiecie i co ważne, wygrywa. Mecz VI kolejki był transmitowany online na stronach Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Jak widać, możliwość pokazania się szerszej publiczności podziałała na KS Teresin mobilizująco.

Niedzielne spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli gospodarze. Naprzód Skórzec wyszedł na prowadzenie już w 11 minucie. W 33 minucie do wyrównania doprowadził Michał Nowakowski. Później gole strzelali już wyłącznie goście z Teresina. Były zawodnik UKS Unii Boryszew ponownie wpisał się na listę strzelców 11 minut po wznowieniu gry w drugiej połowie. Kolejne bramki padły w 71 i 88 minucie. Mecz VI kolejki zakończył się wyjazdowym zwycięstwem 4:1.

W VII kolejce KS Teresin będzie pauzował. Piłkarzy na boisku zobaczymy dopiero w pierwszy weekend października. W meczu wyjazdowym drużyna zagra z Podlasiem Sokołów Podlaski.