Zamknij
REKLAMA

Sławomir Graczyk i Krzysztof Wąsowski najlepsi w deblu

18:36, 15.01.2022 | B.S.
Skomentuj
REKLAMA

Latem na świeżym powietrzu, a zimą grają w hali. Tenisiści ziemni rozegrali pod koniec grudnia Świąteczno-Noworoczny Turniej Par Deblowych im. Ryszarda Żurka. W sumie do rywalizacji przystąpiło 12 par. W Finale 30 grudnia w hali sportowej sochaczewskiego "Ogrodnika" Sławomir Graczyk i Krzysztof Wąsowski wygrali 6:4, 7:6 ze Sławomirem Jamką i Sławomirem Dorywalskim.

Organizatorem rozgrywek jest Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe. Świąteczno-Noworoczny Turniej Par Deblowych im. Ryszarda Żurka rozpoczął się 27, a zakończył 30 grudnia. W sumie do gry zgłosiło się 12 par. W pierwszej rundzie, czyli w ćwierćfinałach, tenisiści grali jeden set do dziewięciu wygranych gemów. W kolejnych rundach do rozegrania były już dwa sety, a w przypadku remisu o zwycięstwie decydował super tie-break.

Najlepsi w grze podwójnej okazali się Sławomir Graczyk i Krzysztof Wąsowski wygrali 6:4, 7:6 ze Sławomirem Jamką i Sławomirem Dorywalskim. W meczu o trzecie miejsce Roman Salamon i znany także z teresińskich kortów Mateusz Parśniak pokonali 6:1, 6:2 Roberta Górskiego i Dariusza Petrykowskiego.

Foto: Sochaczewskie Towarzystwo Tenisowe

(B.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PoiuytPoiuyt

1 2

Czy to jest to stowarzyszenie które położyło łapy na miejskich kortach i nie dopuszcza do nich nikogo z ulicy? 11:37, 16.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%