Zamknij
REKLAMA

20-lecie MOSiR. Logotyp obchodów wybrany

11:53, 24.03.2021 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia. W związku z tym sochaczewska instytucja przygotowała szereg atrakcji i konkursów, w tym na logotyp obchodów. Decyzją komisji najlepszy projekt przedstawił Andrzej Chmiel, który zdobył większość głosów. 

Sochaczewski MOSiR w swój jubileusz angażuje klientów i sympatyków placówki. Jednym z licznych konkursów ogłoszonych za pośrednictwem mediów społecznościowych był projekt logotypu obchodów 20-lecia istnienia. Najwięcej głosów otrzymała praca Andrzeja Chmiela

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i informujemy również, że z racji naprawdę ciężkiego wyboru, nagradzamy również pozostałych uczestników i uznajemy ich propozycje za równie udane - poinformował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. 

Drugie miejsce zajmują ex aequo:

Emilia Młynarczyk

Marcin Cybulski

Daniel Janiak

Krystian Szamotuła

- Wszystkich nagrodzonych poinformujemy telefonicznie bądź mailowo o terminie wręczenia nagród, który prawdopodobnie nastąpi podczas głównych obchodów jubileuszu w czerwcu, chyba że sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli na ich organizację - dodają organizatorzy konkursu. 

Foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

janjan

4 1

emeryt Mietek na emeryturę 19:55, 24.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MalażMalaż

1 0

Ładny logotyp, schludny :-). 06:52, 27.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%