Zamknij
REKLAMA

Stadion przy ul. Warszawskiej nabiera blasku. Czekamy na trawę w rolkach FOTO

00:00, 27.05.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Choć na zieloną płytę boiska trzeba jeszcze poczekać, to praca na stadionie przy ul. Warszawskiej 80 przebiega zgonie z planem. W ostatnim czasie firma remontowa postawiła maszty oświetleniowe i przygotowała bieżnię. Obiekt robi wrażenie i z pewnością przyciągnie miłośników sportów drużynowych i lekkoatletów. Pozostaje trzymać kciuki, by rozwój infrastruktury sportowej w Sochaczewie szedł w parze z sukcesami naszych zawodników.

Przebieg prac realizowanych przy ul. Warszawskiej sugeruje, że mogą one zostać zakończone w terminie, czyli do 19 czerwca 2020 roku. Drugi etap prac obejmuje budowę nowej, naturalnej płyty boiska 68,0 x 120,0 m do piłki nożnej i rugby oraz bieżni lekkoatletycznej. Inwestycję realizuje firma Tamex Obiekty Sportowe S.A.

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie na stronie internetowej:

Całkowita wartość zadania wynosi 5 748 625,00 zł, z czego:
- Środki własne w kwocie: 3 188 825,00 zł
- Dofinansowanie w kwocie: 2 559 800,00 zł

Projekt modernizacji stadionu przy ul. Warszawskiej jest dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach "Programu modernizacji infrastruktury sportowej - edycja 2017".

W najbliższym czasie ukończony zostanie także projekt bramy głównej, a także zostanie przywieziona trawa w rolkach, która zostanie ułożona na płycie głównej. Obiekt robi wrażenie i zwraca uwagę nowoczesnym wyglądem. We wnętrzu łuków bieżni, czyli za boiskiem z obu stron zostały wyznaczone miejsca do pchnięcia kulą oraz skoku w dal. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

SssSss

3 2

Trawa niepotrzebna, może zostać jak jest, bo rugbiści i tak wszystko przeoraja 10:56, 28.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz