Zamknij
REKLAMA

Majówka na sportowo. Wirtualny Bieg Majowy w Sochaczewie

14:15, 02.05.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zachęca do aktywności sportowej  w majowy weekend. Każdy, kto do 3 maja 2020 r. pokona przynajmniej 3 km biegiem, marszem, na rowerze lub w inny dowolny sposób, może otrzymać pamiątkowy dyplom. Wirtualny Bieg Majowy to propozycja dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Wystarczy zgłosić swoją chęć udziału na adres mosirsochaczew@interia.pl.

Imprez masowych organizować nie można, ale każdy we własnym zakresie może wystartować w Wirtualnym Biegu Majowym. Udział jest oczywiście dobrowolny, podobnie jak rejestracja i dokumentacja udziału poprzez zdjęcie lub screen z aplikacji biegowej. Ważne, by przestrzegać zaleceń związanych z pandemią COVID-19. Udział w biegu jest oczywiście bezpłatny. 

- W dość trudnym czasie ale serdecznie zapraszamy na nową imprezę, czyli Wirtualny Bieg Majowy. Żeby wziąć udział, wystarczy się do nas zgłosić po numer startowy. Aktywności sportowe realizujemy do 3 maja, a potwierdzenie biegu, przejażdżki rowerowej, marszu wysyłamy do 6 maja - tłumaczy Renata Kubik, Kierownik Obiektów Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Każdy uczestnik, który zgłosi swój udział otrzyma drogą elektroniczną imienny numer startowy oraz dyplom. Wystarczy napisać na adres mosirsochaczew@interia.pl. Pierwsze 5 osób, które zechce podzielić się swoją sportową relacją z biegu otrzyma nagrody specjalne. 

- Wymyśliliśmy sobie, że bieg będzie miał minimum 3 km, bo tak chcemy uczcić Święto Konstytucji. Trasa i czas realizacji jest dowolny. My zachęcamy do dzielenia się efektami tych naszych aktywności. W razie pytań zachęcamy do kontaktu - dodaje Renata Kubik, Kierownik Obiektów Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje aktywności zarówno dla starszych, jak i tych najmłodszych sportowców. Ze względu na pandemię wiele wydarzeń zostało odwołanych, a obiekty sportowe świecą pustkami w całym kraju.

- Tęsknimy za dziećmi bardzo! Co prawda udało nam się zorganizować mini Dzień Ziemi i posadzić drzewka. Czekamy, aż dzieci wymyślą im nazwy ale bez naszych małych uczestników to nie to samo. Mamy dla dzieci także konkurs plastyczny i zachęcamy do odwiedzania naszych stron - dodaje Renata Kubik, Kierownik Obiektów Sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 

Organizatorem Wirtualnego Biegu Majowego jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Celem wydarzenia jest zachęcanie mieszkańców Sochaczewa do aktywności fizycznej oraz upamiętnienie Święta Konstytucji 3 Maja. Regulamin biegu dostępny jest na Facebooku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz na stronie internetowej

Foto: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

PawełPaweł

0 1

Super pomysł w tym trudnym okresie! 20:27, 03.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz