Zamknij
REKLAMA

Czy KS Bzura Chodaków przetrwa?

12:33, 29.03.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Obecna sytuacja nie sprzyja klubom sportowym, których płynność finansowa zależna jest od współpracy ze sponsorami i zajęć dla różnych grup wiekowych. Jak poinformował Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przerwa w rozgrywkach potrwa co najmniej do 26 kwietnia. 26 marca na oficjalnym profilu Klubu Sportowego Bzura Chodaków pojawiła się informacja dotycząca sytuacji klubu. Poniżej oświadczenie zarządu. 

- Ciężko prognozować, jak rozwinie się sytuacja związana z pandemią, także w kwestii możliwego dokończenia rozgrywek. Dziś wiemy, że co najmniej do 26 kwietnia nie wyjdziemy na boisko, choć myślę, że przerwa potrwa dłużej - tłumaczy Michał Felczak, prezes KS Bzura Chodaków. - Każde wsparcie dla naszego klubu jest bardzo ważne - dodaje Michał Felczak. 

Poniżej oświadczenie klubu:

"Szanowni Państwo,

Klub Sportowy Bzura Chodaków oraz AP Bzura Chodaków, zostały postawione wobec sytuacji, której nikt nie był w stanie przewidzieć.

Na chwilę obecną, poza stratą wartości sportowych, dotyczących postępu naszych wychowanków, jesteśmy na progu trudnej sytuacji finansowej, która będzie zależała również od możliwości naszych partnerów i sponsorów.

Kontynuując, musicie mieć Państwo świadomość, że opłaty za zajęcia stanowią główne źródło utrzymania klubu, a w szczególności trenerów.

Dlatego, aby ocenić wszystkie konsekwencje oraz możliwości w zakresie formy ewentualnych rekompensat za nieodbyte zajęcia, jesteśmy zmuszeni do przełożenia tej decyzji do końca okresu trwania pandemii, ale nie później niż do dnia 20 lipca 2020 roku.

Prosimy Państwa o wyrozumiałość i zaufanie oraz uregulowanie składek w pełnej wysokości.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd KS Bzura Chodaków"

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz