Zamknij
REKLAMA

Dłuższa przerwa w piłkarskich rozgrywkach

16:35, 21.03.2020 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Sytuacja związana z koronawirusem paraliżuje świat sportu. Informowaliśmy o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich do 30 marca ale wszystko wskazuje na to, że przerwa jeszcze potrwa. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował na swojej stronie o odwołaniu rozgrywek do 26 kwietnia 2020 r. 

Pierwsi do sportowej rywalizacji w warszawskiej Klasie okręgowej mieli wrócić piłkarze KS Teresina. Mecz był zaplanowany na 14 marca. W weekend 21-22 marca na boisku powinien zameldować się lider płockiej A-klasy Orkan Sochaczew, który jesienią zachwycał formą. Ostatni weekend marca miał należeć do Bzury Chodaków walczącej o jak najwyższe miejsce w płockiej Klasie okręgowej. Dziś wiemy, że na start rozgrywek jeszcze trzeba poczekać. 

Jak poinformował na swojej stronie Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wszystkie rozgrywki piłkarskie zostają odwołane do 26 kwietnia. 

Treść oświadczenia:

"Szanowni Państwo,

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz 3. ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu."

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz