Zamknij

Marcin Kosowski ponownie najlepszy w wyciskaniu sztangi leżąc

03:17, 28.11.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Reprezentant Sochaczewa wycisnął 150 kg w Pucharze Świata WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc. Marcin Kosowski, który niedawno gościł w Magazynie Sportowym Radia Sochaczew poprawił swoje wyniki w kategorii do 67,5 kg i w Złotoryi stanął na najwyższym stopniu podium! Zawody odbyły się 9 listopada, a do rywalizacji we wszystkich kategoriach przystąpiło łącznie 100 zawodników.

- W wieku 15 lat zacząłem chodzić na siłownię. Na siłownię zaprosili mnie znajomi. Nie mogłem grać w piłkę, ani biegać, a tutaj jak poszedłem to chłopaki założyli mi 50 kg, wycisnąłem. Ważyłem wtedy 52 kg i tak to się zaczęło - opowiadał na antenie Radia Sochaczew Marcin Kosowski.

To był jeden z najważniejszych startów w karierze Marcina Kosowskiego, który w wycisnął 150 kg i wygrał rywalizację w swojej kategorii z przewagą 7,5 kg nad drugim zawodnikiem.

Największy ciężar wśród mężczyzn wycisnął Dawid Elgert z Kartuz, który poradził sobie z ciężarem o wadze 267,5 kg. Co ciekawe, wśród kobiet niesamowitym wynikiem popisała się paraolimpijka Małgorzata Hałas-Koralewska z Ząbkowic Śląskich, która przy wadze ciała 59,6 kg wycisnęła 144 kg. Do rywalizacji w oddzielnej kategorii przystąpiły także służby mundurowe. 

Źródło zdjęć: WRPF - World RAW Powerlifting Poland.

REKLAMA
(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone