Zamknij
REKLAMA

Marcin Kosowski ponownie najlepszy w wyciskaniu sztangi leżąc

03:17, 28.11.2019 | B.S
Skomentuj
REKLAMA

Reprezentant Sochaczewa wycisnął 150 kg w Pucharze Świata WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc. Marcin Kosowski, który niedawno gościł w Magazynie Sportowym Radia Sochaczew poprawił swoje wyniki w kategorii do 67,5 kg i w Złotoryi stanął na najwyższym stopniu podium! Zawody odbyły się 9 listopada, a do rywalizacji we wszystkich kategoriach przystąpiło łącznie 100 zawodników.

- W wieku 15 lat zacząłem chodzić na siłownię. Na siłownię zaprosili mnie znajomi. Nie mogłem grać w piłkę, ani biegać, a tutaj jak poszedłem to chłopaki założyli mi 50 kg, wycisnąłem. Ważyłem wtedy 52 kg i tak to się zaczęło - opowiadał na antenie Radia Sochaczew Marcin Kosowski.

To był jeden z najważniejszych startów w karierze Marcina Kosowskiego, który w wycisnął 150 kg i wygrał rywalizację w swojej kategorii z przewagą 7,5 kg nad drugim zawodnikiem.

Największy ciężar wśród mężczyzn wycisnął Dawid Elgert z Kartuz, który poradził sobie z ciężarem o wadze 267,5 kg. Co ciekawe, wśród kobiet niesamowitym wynikiem popisała się paraolimpijka Małgorzata Hałas-Koralewska z Ząbkowic Śląskich, która przy wadze ciała 59,6 kg wycisnęła 144 kg. Do rywalizacji w oddzielnej kategorii przystąpiły także służby mundurowe. 

Źródło zdjęć: WRPF - World RAW Powerlifting Poland.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz