Zamknij

Jak połączyć żaluzje wewnętrzne drewniane z dekoracją wnętrza? Sprawdź te propozycje

00:02, 04.07.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 08:12, 04.07.2022
Żaluzje wewnętrzne drewniane w dowolnej odsłonie od firmy ANWIS Fot. ANWIS S.A. Żaluzje wewnętrzne drewniane w dowolnej odsłonie od firmy ANWIS Fot. ANWIS S.A.

Kochasz drewno? Tak? To znaczy, że nie oprzesz się drewnianym żaluzjom wewnętrznym! Jak umiejętnie je połączyć  z wystrojem pomieszczeń? Podpowiadamy wspólnie z marką ANWIS!

Drewniane żaluzje wewnętrzne są szczególnie wszechstronne, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, a także wyjątkowo trwałe i tego świetnie spełniają swoją podstawową funkcję – pozwalają na sterowanie ilością wpuszczanego do wnętrza światła, w zależności od preferencji i potrzeb.

W przypadku osłon okiennych, trudno o rozwiązanie, które dorównywałoby urokowi żaluzji drewnianych.

Zachwycająco komponuje się z domami o nowoczesnej architekturze, dobrze łącząc się z dowolnymi drewnianymi meblami i dodatkami. Różnorodność bogatych odcieni, dostępnych w ofercie ANWIS, to gwarancja, że żaluzje wewnętrzne drewniane z powodzeniem wpiszą się w styl każdego wystroju.

Żaluzje wewnętrzne drewniane w dowolnej odsłonie

Fascynacja drewnianymi żaluzjami trwa po części dlatego, że udało im się dostosować do klasycznych i nowoczesnych trendów wystroju wnętrz - od rustykalnego, przez boho, do skandynawskiego.

Żaluzje wewnętrzne drewniane to klasyczna osłona okien kojarząca się z elegancją i wysokim standardem wykończenia wnętrz  nie wychodzą z mody.

Sprawdzą się w każdym pomieszczeniu

Żaluzje wewnętrzne drewniane bez przeszkód możesz montować w kuchni lub łazience. Nadadzą wnętrzu, tak popularny w wielu domach, rustykalny wygląd. Bardzo łatwo utrzymasz je w czystości. 

- Należy jednak pamiętać, aby drewniane lamele nie wchodziły zbyt często w bezpośrednią interakcję z wodą. Jeśli w pomieszczeniu występuje duża wilgoć, wówczas warto rozważyć zastosowanie dostępnych w ofercie ANWIS żaluzji Faux Wood, a więc kompozytu naturalnego drewna i PCV - podaje firma ANWIS. 

Żaluzje wewnętrzne drewniane doskonale wyglądają także z pokojem dziennym i sypialnią. Zasłony i żaluzje nie muszą mieć dopasowywanych kolorów. Możemy połączyć je na zasadzie harmonii, kontrastu – zależy to tylko od nas.

Jak montować żaluzje wewnętrzne drewniane?

Jednym z praktycznych aspektów żaluzji wewnętrznych drewnianych jest ich montaż. Należy pamiętać o trzech podstawowych zasadach.

Do jednego pomieszczenia należy wybrać zestaw, czyli wszystkie żaluzje muszą być w podobnym kolorze i o tej samej szerokości lameli. W przypadku okien plastikowych możemy je zakryć szerokimi żaluzjami montowanymi nad wnęką okienną. Ponadto montaż musi uwzględniać, by okno dało się swobodnie otwierać, ponieważ najważniejsza jest funkcjonalność. 

Ich montaż należy jednak powierzyć ekspertom. 

ANWIS, jako sprawdzony producent służą fachową wiedzą, a także profesjonalną opieką serwisową, również po okresie gwarancyjnym.

 

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%