To nie pierwsza nagroda i na pewno nieostatnia. Ale jest wyjątkowa. Na Międzynarodowych Targach EKOStyl w Bielsku-Białej nasze lokalne, kwitnące w gminie Iłów, gospodarstwo Sadownicze „Tęczowy Ogród” brawurowo sięgnęło po nagrodę główną EKO Kryształ w kategorii zdrowa żywność. Kluczem do sukcesu okazał się sok jabłkowy z dodatkiem dyni.
Dumy z nagrody nie kryje Przemysław Wasilewski, znany społeczności lokalnej również jako wiceprzewodniczący rady gminy Iłów, współprowadzący Gospodarstwo Sadownicze „Tęczowy Ogród”. W zasadzie twarz tej marki.
- W Międzynarodowych targach EKOStyl bierzemy udział od początku, czyli od siedmiu lat. Ale po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na udział w konkursie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego sukcesu, raczej dyplomu za udział. A tu główna nagroda.
Do konkursu Tęczowy Ogród zdecydował się wystawić sok jabłkowy z dodatkiem dyni, gdyż jeśli chodzi o dobór smaków należy on do wyjątkowych w Polsce, a pewnie i poza jej granicami. Ten zestaw składników ma też już na koncie pewne laury. Teraz do pucharów dołączył EKO Kryształ za główną nagrodę w kategorii: zdrowa żywność. Dodajmy, że targi są naprawdę sporym wydarzeniem, każdego roku bierze w nich udział około 400 wystawców.
W Tęczowym Ogrodzie znajdziemy w tej chwili siedemnaście produktów, to soki zawsze z jabłkiem jako bazą i z dodatkami innych owoców i warzyw, jak wiśnia, truskawka, borówka amerykańska, mięta, porzeczka, marchew, buraki czy wspomniana dynia. Wszystkie jabłka pochodzą z rodzinnego sadu Wasilewskich, natomiast pozostałe owoce i warzywa właściciele firmy kupują od sprawdzonych producentów w gminie Iłów. Co istotne, wszystkie te produkty posiadają certyfikaty jakości. Są naprawdę ekologiczne i zdrowe, tak jak soki z Tęczowego Ogrodu, wytłaczane bez dodatku cukru, wody, czy jakichkolwiek innych składników, a przede wszystkim bez chemii.
Cieszy sukces lokalnego przedsiębiorcy, tak już jest, że renoma zlokalizowanej w danej społeczności firmy podnosi rangę całego regionu, a działa też inspirująco na innych. Gratulujemy!
23 2
Duma dla gminy Iłów, soki rewelacyjne, zgadzam się w 100 procentach, wielkie gratulacje, Pan Przemysław skromny, wartościowy człowiek.
6 0
Pije ten sok jabkowy od kilku lat,,,,,i bardzo mi SMACZY....
12 0
Gratulacje! Tak trzymać!
9 1
Gratulacje , zawsze stosuje na po pitke .Wyjątkowy!!!!! bo z naszych jabłek a nie chińskich i dynia do tego a nie na głupoty jakieś heolingi.
21 1
Dziękuje bardzo za miłe słowa.
19 1
Soczki są super, Pan Przemysław zawsze chętny do pomocy. Dzieci w szkole czesto korzystają z podarowanych soków z ,,Tęczowy Ogród ". Więc doceniany życzliwość Właścicieli ?.Nagroda jak najbardziej zasłużona ???
2 2
Czy gdzieś w Socho można kupić ten z dynią czy trzeba na Brzozów jechać?
1 0
Gdzie w Sochaczewie można w ogóle kupić te soki...są jakieś punkty sprzedaży?
0 0
Chciałem pojechać do Brzozowca na zakupy, ale odpowiedzieli mi telefonicznie że detalicznej sprzedaży nie prowadzą.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz