Zamknij

Mieszkania deweloperskie w Sochaczewie

08:15, 07.05.2019 | tekst promocyjny
Skomentuj

W okolicach stacji PKP przy ul. Okrzei powstaje nowe osiedle budynków wielorodzinnych. Zarówno pierwszy projekt – „Okrzei 21” jak i nowy – „Nowe Okrzei” realizowany jest przez jednego dewelopera, specjalizującego się w kameralnych projektach, firmę VFM Real Estate z Warszawy.

 

Dlaczego deweloper zdecydował się na tę lokalizację? Nie bez znaczenia jest tu docelowa grupa klientów, którzy kupują mieszkania. Są to najczęściej młodzi ludzie, którzy swoją karierę zawodową wiążą z Warszawą. Dla nich szczególne znaczenie ma bliskość stacji PKP, tak aby droga do pracy była jak najkrótsza. Dzięki lokalizacji przy ul. Okrzei dojście pieszo na stację zajmuje 7 minut, skąd pośpiesznym pociągiem można dojechać do centrum Warszawy w niespełna 30 minut. Dla osób dojeżdżających samochodem lokalizacja ta jest także idealna – szybki dojazd do obwodnicy, a dalej trasą poznańską lub autostradą A2.

Najnowszy projekt dewelopera VFM, osiedle „Nowe Okrzei”, zostało zaprojektowane tak aby każdy z mieszkańców mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Docelowe 5 budynków będzie stanowiło jedno atrakcyjnie zagospodarowane osiedle, całkowicie ogrodzone i monitorowane. Dla każdego Nabywcy deweloper przewidział możliwość zakupienia miejsca parkingowego lub garażu znajdującego się w bryle budynku. Ofertę uzupełniają komórki lokatorskie na poziomie „0” oraz w niektórych budynkach na piętrach w pobliżu mieszkań.

Deweloper po pilotażowym projekcie, jakim był oddany do użytku w marcu tego roku budynek Okrzei 21, wprowadził w nowych projektach zmiany wynikające z wniosków uzyskanych bezpośrednio od klientów. Metraże mieszkań zostały powiększone, część mieszkań zyskało dodatkowe pomieszczenie – funkcjonalną garderobę, mieszkania na parterze mają teraz większe ogródki (największy ma prawie 105 m.kw.). Oba projekty cechuje wysoki standard – każdy z budynków, mimo iż ma tylko 3 piętra, wyposażony został w nowoczesne, cichobieżne windy, pełen monitoring wewnątrz budynku oraz terenu, czy udogodnienia jak ogólnodostępna wózkownia dla lokatorów. Dopełnieniem jest nowoczesny, atrakcyjny projekt architektoniczny, duże balkony oraz większe niż standardowe okna 3-szybowe, dzięki czemu mieszkania są bardzo widne i nie słychać odgłosów związanych z bliskością PKP czy ulicy.

Mieszkania w nowych budynkach oddawane będą do użytku od 2020 roku do I kwartału 2021 roku (w zależności od budynku). Atrakcyjnie prezentuje się standard wykonania. Deweloper zapewni pełne wykończenie otoczenia budynków, klatek schodowych, a także dość szeroki zakres wykończenia mieszkań. Każde mieszkanie będzie posiadało antywłamaniowe drzwi wejściowe, instalacje elektryczne, instalację TV, domofonową, internetową (światłowód), tynki gipsowo-maszynowe, grzejniki z systemem indywidualnego rozliczania ciepła, okna 3-szybowe i parapety. Deweloper nie dolicza dodatkowych opłat za balkony czy też za ogródki na parterach. Dodatkowo płatne są jedynie naziemne miejsca postojowe, garaże i komórki lokatorskie.

Inne zalety mieszkań oferowanych przez VFM to między innymi atrakcyjny projekt budynków jak i całego osiedla, wysokiej jakości materiały i wykonanie, nowoczesna technologia, brak konieczności kosztownego remontowania zakupionego mieszkania z rynku wtórnego, płatność w transzach, niższe koszty notarialne (brak podatku 2% PCC) czy też niższe koszty utrzymania (niski poziom czynszu, atrakcyjne koszty ogrzewania).

Oczywiście kupując mieszkanie deweloperskie trzeba pogodzić się z faktem, iż kupuje się je na podstawie widzianych w biurze sprzedaży wizualizacji czy projektów. W celu ułatwienia procesu sprzedaży deweloper VFM zdecydował się na powierzenie całego procesu obsługi klienta jednemu z najdłużej działających w Sochaczewie biur pośrednictwa LAND-HOUSE Nieruchomości. Dzięki temu osoby zainteresowane kupnem mieszkania mogą dowolnego dnia, o dowolnej porze uzyskać wszelkie informacje, zapoznać się z projektami czy też skorzystać z pomocy doradcy kredytowego.

Wiele osób zadaje pytania o bezpieczeństwo inwestycji – kupujemy przecież jedynie obietnicę wybudowania mieszkania i jego wizualizację. Cała inwestycja prowadzona przez VFM objęta jest wprowadzoną w 2011 roku ustawą deweloperską, co gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo dla Nabywcy. Wpłaty na poczet zakupu mieszkań realizowane są w 9 transzach, płaconych po wybudowaniu każdego z etapów budowy. Pieniądze nie trafiają bezpośrednio do dewelopera lecz na indywidulany rachunek powierniczy założony na nazwisko klienta. Dopiero po prawidłowym zrealizowaniu danego etapu bank zwalnia pieniądze i przekazuje je deweloperowi.

Firma VFM zrealizowała już i realizuje kilka ciekawych projektów w Łodzi, oddała już sochaczewskim klientom mieszkania w budynku przy ul. Okrzei 21 oraz uruchomiła sprzedaż 5 budynków na osiedlu Nowe Okrzei. Dzięki takim inwestycjom Sochaczew jako miasto staje się miastem bardziej atrakcyjnym, nowoczesnym i przyjaznym dla mieszkańców.

Więcej informacji o inwestycji można znaleźć na stronie www.noweokrzei.pl oraz w biurze sprzedaży LAND-HOUSE Nieruchomości, Sochaczew ul. 1 Maja 22 lok. 1, tel. 46 863 20 00.



 


 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (8)

MarekMarek

7 0

Ładnie , tylko koszt metra kwadratowego w jakiej cenie , czy na zdolność kredytową młodych ludzi . 09:10, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JurekJurek

4 2

"skąd pośpiesznym pociągiem można dojechać do centrum Warszawy w niespełna 30 minut"
To jest dla mnie bardzo dobra informacja. 09:12, 07.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AA

1 0

30 min? chyba do centrum Błonia. Uwierzę jak zobaczę. 11:21, 15.08.2019


ABCABC

3 1

gdzie są mieszkania te z plusem, jak zwykle obiecanki cacanki i niech frajerstwo głosuje, kolejny pic na wodę rządzących dla nas obietnice a dla nich po trzy stołki dla nas płatne parkingi a dla nich darmowe dla nas dojazdy do pracy a dla nich robota na miejscu dla nas droga woda i ścieki a dla nich imprezki i parady my mamy tylko słusznie głosować wiadomo na kogo i cicho siedzieć Mamy tego dosyć i dosyć tych kłamczuszków przedstawiających się jako zbawiciele polski i oni i ich poprzednicy się nie sprawdzili czas na nowe rozdanie ! 13:41, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

miaumiau

6 0

Chciałbym, żeby pociągi pośpieszne docierały do Warszawy w niespełna 30 minut. Widać, że osoba pisząca ten artykuł nie jeździ koleją i nie ma bladego pojęcia o rzeczywistości. 14:53, 07.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RadosławRadosław

3 1

A jeździ Pan? Ja codziennie i to nie jest kłamstwo. Pociągiem pośpiesznym do Warszawy Zachodniej jedzie się 32 minut, a jak pociąg szybciej jedzie to nawet 25. Pociąg KM jadą dość długo i tutaj faktycznie to jest mordęga :/ 16:10, 07.05.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AAAAAA

2 0

Ale W-wa Zachodnia to nie centrum i mniej niż 30 minut nie dojedzie 06:17, 08.05.2019


AgataTAgataT

0 0

Ładnie tam, ale bardziej podoba mi się dom marzen w piasecznie to piękna nieruchomość
00:09, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA