Zamknij

Radiowy odczyt co miesiąc. Ważna informacja ZWiK Sochaczew

13:58, 28.03.2019 ZWiK Sochaczew Aktualizacja: 10:48, 29.03.2019
Skomentuj

Od kwietnia 2019 roku „ZWiK-Sochaczew” wykonana pierwsze rozliczenia w odczycie radiowym z uwzględnieniem miesięcznego trybu rozliczania płatności za wodę i ścieki dla osiedla Karwowo. W kolejnych miesiącach zostanie on rozszerzony o osiedle Rozlazłów oraz ulicę Gawłowską wraz z ulicami przyległymi. I tak sukcesywnie będziemy wprowadzali do systemu odczytu radiowego z rozliczeniem miesięcznym kolejne osiedla. Oczywiście będziemy Państwa na bieżąco informować o wprowadzaniu zdalnego odczytu w poszczególnych dzielnicach miasta. Odczyty odbywać się będą na koniec miesiąca.

 

Zdalny odczyt jest technologią telemetrii polegającą na automatycznym pobieraniu danych z wodomierzy i przesyłaniu ich do głównej bazy danych w celu analizy i dokonania rozliczeń. Wodomierze są wyposażone w specjalne nakładki, dzięki którym można dokonywać zdalnego odczytu.

Metoda ta jest sposobem na zaoszczędzenie czasu poświęconego na cykliczne odwiedzanie Odbiorców usług i dokonywanie odczytu stanu liczników. Kolejną zaletą jest fakt, że rachunki będą rozliczane i przekazywane Klientom w systemie miesięcznym.

Dodatkowo dostęp do aktualnych informacji połączony z analizą zdecydowanie może pomóc zarówno zarządcy budynku, jak i Odbiorcom usług w utrzymaniu kontroli nad zużyciem wody.

Zdalny odczyt będzie dokonywany przez pracownika, jadącego samochodem, w którym znajduje się urządzenie do odczytu i odpowiednie anteny – to tzw. obwoźny system odczytu („drive-by”). Osoba dokonująca odczytu kieruje pojazdem, a urządzenie odczytujące automatycznie pobiera dane z kolejnych liczników.

W tego typu systemach nie ma konieczności odczytywania liczników w określonej kolejności, kierowca po prostu porusza się samochodem po konkretnym terenie, aż stan wszystkich liczników zostanie zapisany.

Dane przesyłane przez licznik są zaszyfrowane podobnie, jak dane bankowe i przechowywane zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Dostęp do nich jest ściśle ograniczony i rejestrowany, aby mieć pewność, że użytkowane są zgodnie z przeznaczeniem, czyli do wystawiania rachunków za dostawę wody i odprowadzanie ścieków.

Najważniejszy jest fakt, że zmiana formy odczytu nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów dla Odbiorcy usług ZWiK.

W rejonach prowadzenia miesięcznych odczytów radiowych dla Odbiorców posiadających zarejestrowane wodomierze na wodę bezpowrotnie zużytą, konieczne jest systematyczne podawanie ich stanów wraz z danymi odbiorcy (imię nazwisko, adres lub nr wodomierza do podlewania) w ostatnim tygodniu każdego miesiąca za pośrednictwem:

- poczty elektronicznej: stan.wodomierza@zwik.sochaczew.pl

- w formie SMS na tel. kom. Nr 506-808-639

- za pośrednictwem e-BOK

Informacja ta jest niezbędna dla potrzeb pomniejszenia ilości odprowadzanych ścieków o wodę bezpowrotnie zużytą.

Dodatkowo wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z elektronicznego systemu przesyłania faktur oraz otrzymywania informacji o wystawieniu e-faktury sms.

E-faktura wysyłana jest na adres e-mail podany w oświadczeniu zawierającym zgodę na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej. W celu podpisania oświadczenia zapraszamy do siedziby Spółki przy ulicy Rozlazłowskiej 7.


 

(ZWiK Sochaczew)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (6)

DamianDamian

5 4

*%#)!& wi-fi w domu , ale rewelacja , cieszcie się lemingi , jeszcze czipa w dupę i będzie cudnie. 12:14, 20.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jaja

2 3

a ty co masz w dupie?? boisz sie bąka puścic nawet... 01:56, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GRZesiekGRZesiek

5 0

Damian ? zgadzam się z Tobą.
Jak będą czipować to zobaczysz ze sie lemingi będą bić w kolejce kto pierwszy ???
Jeszcze fluor w japę i pelna kontrola nad nimi heh 07:41, 22.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnitaAnita

0 0

Hi,

I hope this email reaches you in good health. I had a chance to come across your website recently. Your amazing website was a pleasant detour for me, which led me here in your inbox.

I would like to propose an offer to you, an offer that would be beneficial for both of us.

I would like to publish a guest post article on your splendid website. The article would be relevant to your website niche and of top-notch quality. All I require in return is a backlink within the body of the article.

If you're happy with this arrangement, I can proceed to send you some unique topics.

I await your affirmation with anticipation.

Looking forward.

Regards,

Anita Gro 19:41, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

EricEric

0 0

Hey there, I just found your site, quick question…

My name’s Eric, I found tusochaczew.pl after doing a quick search – you showed up near the top of the rankings, so whatever you’re doing for SEO, looks like it’s working well.

So here’s my question – what happens AFTER someone lands on your site? Anything?

Research tells us at least 70% of the people who find your site, after a quick once-over, they disappear… forever.

That means that all the work and effort you put into getting them to show up, goes down the tubes.

Why would you want all that good work – and the great site you’ve built – go to waste?

Because the odds are they’ll just skip over calling or even grabbing their phone, leaving you high and dry.

But here’s a thought… what if you could make it super-simple for someone to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket?

You can – thanks to revolutionary new software that can literally make that first call happen NOW.

Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know IMMEDIATELY – so that you can talk to that lead while they’re still there at your site.

You know, strike when the iron’s hot!

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

When targeting leads, you HAVE to act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

That’s why you should check out our new SMS Text With Lead feature as well… once you’ve captured the phone number of the website visitor, you can automatically kick off a text message (SMS) conversation with them.

Imagine how powerful this could be – even if they don’t take you up on your offer immediately, you can stay in touch with them using text messages to make new offers, provide links to great content, and build your credibility.

Just this alone could be a game changer to make your website even more effective.

Strike when the iron’s hot!

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do for your business – you’ll be amazed.

Thanks and keep up the great work!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!
It even includes International Long Distance Calling.
Stop wasting money chasing eyeballs that don’t turn into paying customers.
CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitors.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitors.com/unsubscribe.aspx?d=tusochaczew.pl
01:59, 06.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PoLaK_z_POLSKIPoLaK_z_POLSKI

1 0

Z tego co słyszałem sochaczewski zwik ma dziś najgorszego szefa/szefową w historii Sochaczewa !?? do tego jeszcze chcą się nam do domów wp....ć zdalnie ?! 15:14, 21.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%