Zamknij

Powiatowy turniej szachowy po raz trzeci w Brochowie

08:16, 03.11.2023 Starostwo Powiatowe w Sochaczewie Aktualizacja: 10:02, 03.11.2023
Skomentuj

Już po raz trzeci Starostwo Powiatowe w Sochaczewie wraz z Urzędem Gminy w Brochowie i Szkoła Podstawowa im. F. Chopina w Brochowie zapraszają do udziału w cieszącym się ogromnym zainteresowaniem III Powiatowym Szachowym Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Starosty Sochaczewskiego.

W tym roku turniej odbędzie się w czwartek, 7 grudnia br. tradycyjnie w szkole w Brochowie na sali gimnastycznej. Do udziału w nim może zgłosić się maksymalnie 60 zawodników i zawodniczek w kilku kategoriach wiekowych. Dla najlepszych graczy przewidziano puchary oraz medale a także nagrody niespodzianki. Obowiązuje system rozgrywek – szwajcarski, tj. 5 rund – 30 minut dla zawodnika na partię.

Regulamin wraz z formularzem rejestracji zawodnika dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Starostwa www.powiatsochaczew.pl w zakładce SPORT. Sędzią turnieju będzie Agata Zambrzycka, która posiada II klasę sędziowską. Organizatorzy na zgłoszenia czekają drogą elektroniczną do 2 grudnia (szczegóły w regulaminie). Decyduje kolejność zgłoszeń do 20 osób w każdej z kategorii. Co istotne, poprzez udział w turnieju można zdobyć punkty, które będą liczyć się w klasyfikacji Polskiego Związku Szachowego. Wszystkich graczy obowiązuje znajomość przepisów Kodeksu Szachowego.

 

(Starostwo Powiatowe w Sochaczewie)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%