Zamknij
REKLAMA

WTZ Sochaczew otwarty w Noc Muzeów

14:06, 10.05.2022 | JL
Skomentuj
REKLAMA

14 maja odbędzie się Noc Muzeów. W tym roku do placówek, włączających się w akcję dołącza Warsztat Terapii Zajęciowej w Sochaczewie.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Sochaczewie w Noc Muzeów otworzy swoje drzwi dla naszych mieszkańców, którzy będą mieli okazję obejrzeć miejsce, ale też zapoznać się z efektami pracy uczestników zajęć.

- Chcemy pokazać społeczności lokalnej owoce pracy uczestników WTZ. Ostatnio mieliśmy wystawę malarstwa w MBP, ale na co dzień ludzie nie mają okazji zapoznania się z dziełami, tworzonymi w ramach zajęć. Noc Muzeów ma to zmienić. 14 maja chcemy stworzyć dwie wystawy – malarstwa i rękodzieła, przy czym rękodzieła szeroko pojętego, bo znajdziemy tam właściwie coś z każdej pracowni –

- mówi kierownik WTZ Piotr Pętlak, a samych pracowni jest aż dziesięć: krawiecka, rękodzielnicza, komputerowa, gospodarcza, techniczno-wikliniarska, galanterii drzewnej, tkacka, plastyczna oraz dwie ogólnorozwojowe.

Do obejrzenia i zakupu polecać się będą m.in. wyroby ceramiczne: aniołki i naczynia, ręcznie haftowane obrusy, przedmioty z wikliny, wyroby z drewna i wiele innych.

WTZ, zlokalizowany przy ul. Chodakowskiej 10 w Sochaczewie w Noc Muzeów będzie otwarty od 18.00. 

(JL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%