Zamknij
REKLAMA

Pańskie psy straszą dzieci w gminie Iłów. Apel do właścicieli

13:28, 21.09.2021 | red.
Skomentuj
REKLAMA

Mieszkańcy gminy Iłów skarzą się na psy, które nie są bezpańskie, a wędrują po wsiach i stanowią zagrożenie dla dzieci. Z apelem do mieszkańców w tej sprawie zwraca się wiceprzewodniczący rady gminy Iłów Przemysław Wasilewski.

- Jest prośba, aby właściciele zatroszczyli się o swoje psy, bo biegają one po wsiach bezpańsko. Są to czworonogi, które mają właściciela, maja obroże i są zadbane. Po prostu bardzo często są wypuszczane z podwórka, czy ogrodzenia i biegają gdzie chcą. Były przypadki może nie zaatakowania, ale przestraszenia, głównie dzieci.  Są to duże psy i stwarzają mniejsze bądź większe zagrożenie. Takie sytuacje miały miejsce w miejscowościach Brzozów Nowy, Brzozowiec, Lasotka, czy Brzozów A. Jest prośba od sołtysów i mieszkańców, żeby zwrócić uwagę na swoje własne psy i co się z nimi dzieje w ciągu dnia i nocy.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

DaroDaro

3 2

wielki problem, odławiacz złapać pieska i wykup za 2000 albo uspienie jak sie nie potrafisz zatroszczyc bo o psa to można żeby nie wyszedł z podwórka 17:38, 21.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%