Zamknij
REKLAMA

Rybno. Pod biało-czerwoną. Wójt zachęca do głosowania

09:05, 16.09.2020 | UG Rybno
Skomentuj
REKLAMA

Wójt gminy Damian Jaworski serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w głosowaniu, które może pomóc pozyskać zakup masztu oraz flagi dla gminy Rybno. To, czy uda się pozyskać projekt zależy od zaangażowania mieszkańców, dlatego wsparcie jest tak ważne.

 

Projekt rządowy „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu i zbierze ona odpowiednią liczbę głosów online. Wójt gminy Damian Jaworski zaprasza do włączenia się w akcję. 

 

- To ważne zadanie dla gminy możemy wykonać z pomocą rządowych środków. Zachęcam do zaangażowania się w projekt, tym bardziej, że głos można oddać za pośrednictwem platformy online. Kilka minut wystarczy, aby móc wesprzeć gminę. Z góry bardzo dziękuję i mam nadzieję, że wspólnie uda nam się dołączyć do grona gmin, którym uda się zakwalifikować do wykonania masztu. Aby wziąć udział w projekcie i poprzeć naszą gminę należy wejść w link https://bialoczerwona.www.gov.pl/, wpisać imię i nazwisko, w polu gmina wybrać Rybno upewniając się, że jest to województwo mazowieckie, w polu lidera wpisujemy Damian Jaworski. - dodaje wójt gminy Rybno.

 

Projekt "Pod biało-czerwoną" to zadanie, które ma na celu wspólne działanie mieszkańców, oraz patriotycznych postaw, które kształtujemy dzięki upamiętnianiu, miedzy innymi, ważnych wydarzeń. Głosowanie trwa do 11 listopada br. Trzy gminy, które zdobędą największą liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców mogą liczyć na odwiedziny premiera Mateusza Morawieckiego w uroczystości zawieszenia flagi. Zachęcam zatem raz jeszcze do głosowania. 

 

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

Mieszkanka Mieszkanka

3 1

My już zagłosowaliśmy. Mamy nadzieję, że się uda. 👍👍 10:53, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marta Marta

3 1

Cieszę się, że gmina Rybno angażuje się w takie sprawy. ❤️ 10:56, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlaOla

2 1

Piękna inicjatywa. Popieram starania. 10:59, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŁukaszŁukasz

2 1

WIAWAT WÓJT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIWAT RYBNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 12:59, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA