Zamknij
REKLAMA

Stypendia wójta gminy Młodzieszyn przyznane

09:45, 29.06.2020 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

W dniach 25-26 czerwca uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Młodzieszyn pożegnali rok szkolny 2019/2020. Tegoroczne zakończenia roku szkolnego we wszystkich szkołach wyglądały trochę inaczej niż zwykle. Obowiązkowo zachowane zostało pełne bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i pracowników szkół. Poszczególne klasy przychodziły odebrać świadectwa do szkoły na określoną godzinę. Wszystko z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Większość z uczniów zobaczyło się pierwszy raz po przeszło trzech miesiącach dlatego nie obyło się bez wzruszeń, emocji i śmiechów. Szczególnie ważny był to moment dla uczniów klas ósmych, którzy żegnali się z nauczycielami i kolegami po raz ostatni.

Wójt gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, podobnie do lat ubiegłych, przyznała stypendia dla uczniów za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe za rok szkolny 2019/2020. W sumie, ze wszystkich szkół z terenu gminy, stypendia otrzymało 69 uczniów.

Zakończenie roku było okazją do wręczenia nagród w konkursie fotograficznym „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”, który odbył się w marcu tego roku. Pandemia COVID-19 uniemożliwiła uroczyste nagrodzenie zwycięzców w tamtym czasie. W imieniu wójt Moniki Pietrzyk nagrodę wręczyła dyrektor Szkoły Podstawowej w Kamionie Marzena Cichy. Dziękujemy za udział w konkursie oraz gratulujemy uczniom Szkoły Podstawowej w Kamionie: Sarze Ślusarczyk oraz Bartłomiejowi Ślusarczyk za zajęcie ex aequo pierwszego miejsca.

 

 - Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom za szczególne zaangażowanie, bardzo dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe. Szczególnie gratuluję rodzicom oraz dziękuję za trud włożony w wychowanie oraz pracę z dziećmi podczas nauczania zdalnego w ostatnich miesiącach.
Dziękuję całej społeczności szkolnej, uczniom oraz rodzicom, którzy musieli odnaleźć się w nowej sytuacji jaką była nauka w domu. Życzę wszystkim dużo zdrowia i niezapomnianych wakacji. A przede wszystkim tego, żebyśmy po wakacjach mogli wrócić do „normalności” za którą tak tęsknimy

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA