Zamknij
REKLAMA

Ograniczenia także w Kampinosie. Czego nie wolno?

06:58, 25.03.2020 | P.S
REKLAMA
Skomentuj

Profilaktyka koronawirusa obejmuje nie tylko miejskie urzędy, firmy czy korporacje. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, jak również mając na względzie przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, odpowiednie obostrzenia zostały też wprowadzone w Kampinoskim Parku Narodowym.

Wszelkie imprezy na polanach wypoczynkowych w parku zostały odwołane. Do odwołania zamknięte zostały także same polany. Szlaki turystyczne i parkingi pozostają otwarte. Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego przypomina jednak, że także na szlakach obowiązują takie same procedury bezpieczeństwa jak w innych miejscach. Las nie zwalnia z odpowiedzialności i ostrożności w dobie epidemii koronawirusa.

- Ze względu na wyjątkową sytuację, planując wycieczkę do parku prosimy o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku i unikania gromadzenia się w zwartych grupach.

Przypominamy też, że do odwołania zostały zamknięte ośrodki edukacyjne Kampinoskiego Parku Narodowego  Centrum Edukacji w Izabelinie oraz Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny w Granicy. Wszelkie zajęcia, warsztaty edukacyjne i wycieczki są odwołane. Wstrzymane zostało również wydawanie wszelkich zezwoleń na udostępnienie terenu parku w celach turystycznych, rekreacyjnych i sportowych. Dotyczy to w szczególności imprez grupowych, udostępniania polan rekreacyjnych i zezwoleń na ogniska.

Dyrekcja parku pracuje bez zmian, zwraca się jednak z prośbą o załatwianie spraw mailowo i telefonicznie.

(P.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

SiijSiij

2 0

Powinni zamknąć również parking na granicy i Roztoce bo to co się tam dzieje w weekend poraża 09:02, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GajowyGajowy

3 0

Nie wolno ganiać dzików bo mają asf, kaczek bo mają ptasią grypę, lisów bo mają wściekliznę, leśników bo mają wirusa i wilków bo mają długie kły. 20:41, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone