Zamknij
REKLAMA

Palmy rekordzistki. Kolorowa mistrzyni Iwony, Oli i Darka

09:40, 15.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Mieniło się od palmowych barw minionej niedzieli, w kościołach górowała tradycja. Nadal są mieszkańcy gotowi poświęcić wiele godzin, by stworzyć palmy wyjątkowe nie tylko w swoim wyglądzie, ale też w rozmiarze. W Sochaczewie również mieliśmy swoje rekordzistki. Jak ta Iwony, Oli i Darka.

 

Wspólne robienie wielkanocnej palmy może być czynnością niezwykle integrującą i dającą radość. Dają się jej ponieść niektóre, również sochaczewskie rodziny. Iwona i Darek oraz ich córka Ola przez trzy dni łączyli elementy swojej prywatnej rekordzistki, przy czym dziewczyny robienie cudnych, kolorowych kwiatków rozpoczęły znacznie wcześniej.

- Co roku robimy takie palmy, ale ta była największa. Śmieliśmy się z żoną, że to ostatni raz – opowiada Darek, ale pewnie co roku tak sobie obiecują, bo dodaje: - Gdybyśmy mieli robić w przyszłym roku, to bez traktora się nie obędzie. Tę ledwo udało nam się przewieźć.

Ich mistrzyni łącznie z górą montowaną pod kościołem miała 4 metry. Jak widzimy na zdjęciach z kościoła, rywalek nie brakowało.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone