Zamknij
REKLAMA

A jednak nami potargało. Skutki widać do dziś

10:40, 14.03.2019 | JW
REKLAMA
Skomentuj

Silny wiatr, jaki w ostatni weekend targał między innymi powiatem sochaczewskim, pozostawił sporo zniszczeń. I nie chodzi nam o te, które z powodu stworzonego zagrożenia skutkowały interwencjami strażaków, lecz o te, które rażą oczy do dziś.

 

Silny wiatr, jak targał m. in. powiatem sochaczewskich w dniach 8 - 11 marca, pozostawił jednak sporo zniszczeń. Strażacy interweniowali kilkanaście razy z powodu przede wszystkim zagrażających bezpieczeństwu złamanych konarów i powalonych drzew na jezdniach.

- W dwóch przypadkach interweniowaliśmy w związku z uszkodzeniem dachów na budynkach. Do tych zdarzeń doszło w gminach Nowa Sucha i Teresin, na szczęście nie były to uszkodzenia całej połaci dachowej, a jedynie jej fragmentów – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Rafał Krupa.

Z naszych obserwacji wynika, że największych zniszczeń wichura dokonała w dolinach rzek Bzury, Utraty i Pisi, czyli tu, gdzie zaglądamy znacznie rzadziej. Skutki widać do dziś. Wiele drzew nie przetrwało kilkudniowego tarmoszenia. Część pni i konarów zostało już zabranych przez mieszkańców, jak sądzimy, w celach opałowych. Pozostałe rażą oczy spacerowiczów.

(JW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone