Zamknij
REKLAMA

29 Finał WOŚP. Złote serduszko nr 97 dotarło do Sochaczewa

13:44, 15.01.2021 | K.Ż
Skomentuj
REKLAMA

Złote serduszko 29. Finału WOŚP dotarło do Sochaczewa. Ma numer 97. Już za dwa tygodnie,  31 stycznia cała Polska po raz 29. zagra z Wielka Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Ze względu na pandemię będzie to zupełnie inna kwesta niż w latach ubiegłych. Nie zmienia się jednak fakt, że mieszkańcy naszego powiatu będę mieli po raz kolejny możliwość licytowania złotego serduszka. Przypomnijmy, że sochaczewski sztab w Hufcu ZHP jest jednym z 10 w całej Polsce, które otrzymują złote serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko dzięki temu, że każdego roku są tak pięknie licytowane przez naszych mieszkańców. 

[FOTORELACJA]9935[/FOTORELACJA]

29 Finał WOŚP zaplanowany był na 10 stycznia, jednak ze wzglądu na kwarantannę narodową został przesunięty na 31 stycznia. Tegorocznej edycji towarzyszy hasło: finał z głową, gdyż zbiórka prowadzona będzie na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy. W sochaczewskim sztabie WOŚP praca już wre. Do hufca dodarło już złote serduszko, którego licytacja zostanie przeprowadzona na antenie Radia Sochaczew.

- Jak co roku otrzymaliśmy, ze sztabu głównego fundacji złote serduszko do licytacji  Tegoroczne już do nas dotarło. Ma numer 97. Jest piękne, jak zawsze zresztą. Te serduszka mimo, ze są  co roku u nas w sztabie, to każde jest inne, bo ma inne cechy i certyfikat. To serduszko podoba się wielu osobom, bo co roku jest ostra licytacja o nie – podsumowuje szef sztabu Krzysztof Wasilewski.

Przypomnijmy, że sochaczewski sztab w Hufcu ZHP jest jednym z 10 w całej Polsce, które otrzymują złote serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko dzięki temu, że każdego roku są tak pięknie licytowane przez naszych mieszkańców zaznacza Krzysztof Wasilewski.

- Wszystko dzięki wielkiemu sercu naszych mieszkańców, a szczególnie przedsiębiorców, którzy każdego roku szczodrze licytują. To nie jest tak, że się dostaje serduszko i już. Jeżeli są sztaby, takie jak nasz, gdzie przy pomocy Radia Sochaczew licytujemy, to serduszko i jest dużo osób chętnych i jest one sprzedawane za bardzo wysoką cenę, to takie serduszko w następnym roku również trafi do Sochaczewa. Wszystko dzięki temu, że w fundacji widzą, że ono cieszy się u nas popularnością i jest dużo chętnych, którzy wręcz czekają na kolejną możliwość licytacji. Zasady są takie, ze do 10 sztabów w Polsce przekazywane są serduszka.

Jak zauważa Krzysztof Wasilewski, zbiórka do skarbon na terenie powiatu sochaczewskiego już ruszyła.

- Już w tej chwili zbiórka trwa. Bo na terenie powiatu sochaczewskiego jest 18 miejsc, gdzie są zainstalowane sztabowe puszki, niektóre stanęły już 15 grudnia. Mamy jeszcze dwie wolne puszki, które możemy zainstalować w dwóch miejscach. Można się  jeszcze zgłosić. Trzeba wypełnić formularz, który zostaje wysłany do Warszawy i jeśli zostanie zatwierdzony, to wydajemy zaświadczenie i wydajemy puszkę i można zbierać pieniążki.

(K.Ż)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (7)

Pepe15Pepe15

5 5

Ciekawy jestem w jaki sposób pisowska władza utrudni zbieranie do puszek 31 stycznia. 14:29, 15.01.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

z saliz sali

3 6

weź się lecz smutny człowieczku 11:53, 16.01.2021


PZPPZP

3 4

cham z sali rozumem się chwali 15:14, 16.01.2021


puszkapuszka

7 0

Nie pisowska ale "sukienkowa władza", od powstania WOŚP nie mogła i nadal nie może przeboleć tego, że tyle kasy nie trafia do niej. 15:49, 16.01.2021


luszkaluszka

0 1

Nie bój! Nie bój!
Do nich tez trafia jak zawsze na tace, taca nie ma ze zbiórka WOŚP nic wspólnego.
Tu bardziej chyba nie mogą się pogodzić z legalnością i jasnością zbierania, wydawania i rozliczania się ze zbiórki.
Szczerze powiem, że nie wiem ile z moich 10 zł jest przekazane na pomoc.
2%, 10% 50% czy 80%?
14:42, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZaszczepionaZaszczepiona

0 1

Pewnie jedna Pani wykrztalcenia pielęgniarka i z lekarzem w rodzinie zakupi te serduszko. 20:03, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do zaszczepionaDo zaszczepiona

0 0

Wykształcenie jest bardzo ważne. Pomaga pisać komentarze i nie robić błędów, od których aż boli to serduszko. Jak to się dzieje, że programy komputerowe podkreślają błędy, wskazują korektę, a ludzie i tak swoje. 22:16, 18.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%