Zamknij
REKLAMA

Młodzieszyn po raz kolejny zagra z WOŚP. Skarbona już stoi w urzędzie

08:47, 16.12.2020 | UG Młodzieszyn
REKLAMA

Wielkimi krokami zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gmina Młodzieszyn co roku organizuje wydarzenie oraz mocno włącza się w pomoc potrzebującym. Niestety przez panującą pandemię tegoroczny finał będzie inny od poprzednich. Mimo trudności nie poddajemy się i działamy w myśl hasła „do końca świata i jeden dzień dłużej"! Tym razem zbieramy na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 
Gmina Młodzieszyn gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 1999 roku. Podczas 28 Finału WOŚP w gminie Młodzieszyn zebraliśmy 18 059,30 zł! Gorąco liczymy na to, że i tym razem uda nam się zbliżyć do tego rekordu.


29.Finał WOŚP w gminie Młodzieszyn odbędzie się online, na specjalnym wydarzeniu na facebooku. Licytacje prowadzone będą przez naszą stronę internetową telefonicznie w dniu Wielkiego Finału, który odbędzie się online 10 stycznia 2020 r.
Zostaliśmy także szczęśliwymi posiadaczami puszki WOŚP, która stanęła w Urzędzie Gminy Młodzieszyn. Dzięki temu każdy z Państwa już dziś może wrzucać do niej datki.

Tymczasem prosimy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się do akcji o podarowanie gadżetów/voucherów z przeznaczeniem na licytacje online. Więcej szczegółów wkrótce na naszej stronie oraz w wydarzeniu na facebooku. Wiemy, że macie wielkie  serca i liczymy na Wasze wsparcie. Siema!

/Komentarze wyłączone na prośbę autora tekstu - gminy Młodzieszyn/

(UG Młodzieszyn)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%