Zamknij
REKLAMA

Statuetka 3D jako pamiątka Pierwszej Komunii TOP 5 ciekawych wzorów

15:31, 28.06.2021 | materiał partnera
Skomentuj Fot. Krysztaly3D.pl

Pierwsza Komunia Święta to ważny dzień dla każdego dziecka. Idealnym prezentem, który upamiętni tę uroczystość na wiele lat będzie statuetka 3D z personalizowaną dedykacją.

Personalizowana statuetka 3D z religijnym motywem i osobistą dedykacją upamiętni dzień Pierwszej Komunii na wiele lat. Stanie się również elegancką i efektowną ozdobą każdego domu.

Do wyboru jest wiele wzorów statuetek 3D na Pierwszą Komunię Świętą. Oto TOP 5 dostępnych kompozycji:

Krzyż i winorośl

Statuetka 3D z wygrawerowanym motywem krzyża wśród kłosów zboża i liści winorośli zachwyca swoją prostotą i elegancją. Po prawej stronie przewidziano miejsce na dedykację z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Fot. Krysztaly3D.pl

Chleb i wino

Chleb, winogrona i kielich to symbole, których nie może zabraknąć na pamiątce Pierwszej Komunii Świętej. Te symboliczne elementy umieszczone wraz z dedykacją na ozdobnej statuetce 3D będą przez wiele lat przypominać obdarowanemu dziecku tę ważną uroczystość.

Fot. Krysztaly3D.pl

Hostia i kielich

Trójwymiarowa kompozycja kielicha ze znajdującą się nad nim hostią będzie doskonałym motywem na pamiątce Pierwszej Komunii Świętej. Poniżej można umieścić własną dedykację, która nada statuetce 3D wyjątkowego i osobistego charakteru.

Fot. Krysztaly3D.pl

Gołębica

Gołębica symbolizuje Ducha Świętego. Doskonale wpisuje się więc w uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. W połączeniu z personalizowaną dedykacją motyw ten pozwoli stworzyć niezapomnianą pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej.

Gorejące serce

Statuetka w kształcie świecznika z wygrawerowanym wewnątrz sercem Jezusa otoczonym cierniem to jedna z najbardziej oryginalnych komunijnych kompozycji. By stworzyć niezapomniany prezent, który będzie cieszył dziecko przez wiele lat, wystarczy dodać do efektownego motywu własną dedykację.

Fot. Krysztaly3D.pl

Więcej ciekawych wzorów statuetek 3D na Pierwszą Komunię Świętą znajdziesz na stronach Krysztaly3D.pl i Statuetki3D.pl.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Irmina Irmina

0 0

Czarna,to jak tablica nagrobkowa 09:19, 03.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%