Zamknij
REKLAMA

Sprzedaż kontenerów morskich

15:00, 22.06.2021 | materiały patnera

Spedycja kontenerowa to jeden z najwygodniejszych i najnowocześniejszych sposobów dostarczania wszelkiego rodzaju ładunków w ruchu międzykontynentalnym i międzynarodowym. Nasza firma zaprasza do zakupu niedrogich nowych i używanych kontenerów 10, 20, 40, 45 stopowych.

Oferujemy wybór spośród kontenerów standardowych oraz podwyższanych, izolowanych a także modeli specjalnych: takie jak: full side access, bulk, double door, flat rack. Dlaczego warto nam zaufać? Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Naszym głównym celem jest jakość wykonania naszej pracy na czas. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy i w przypadku kolejnych potrzeb zakupu kontenerów zwrócił do nas.

Gdzie można kupić nowe i używane kontenery?

Prowadzimy sprzedaż kontenerów morskich w różnych rozmiarach oraz konfiguracjach. Działamy na rynku od 25 lat i mamy świadomość, że obecnie nie służą one tylko do przewozu różnych towarów, ale mogą być przekształcane na domy mieszkalne, tymczasowe, garaże, biura, sklepy itd. Zgłaszający się do nas klienci z zamiarem zakupu kontenerów morskich wybierają spośród dwóch opcji: modele nowe oraz używane. W zależności od ich dalszego przeznaczenia wybierają najlepszą dla siebie opcje. Ludzie często używają takich konstrukcji do przechowywania rzeczy osobistych, mebli, pojazdów sezonowych, artykułów biznesowych oraz przekształcają kontenery w kioski, bary i nie tylko. Sprzedawane przez nas kontenery morskie wykonane są z wysokiej jakości stali i przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych (słona woda, mróz, lód, deszcz).

Renowacja kontenerów metalowych

Posiadamy duże doświadczenie w tej branży i daliśmy się poznać, jako rzetelny dostawca kontenerów metalowych. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż kontenerów morskich odnowionych, które przeszły skuteczną renowację. Każdy nasz klient może skorzystać z doradztwa i pomocy, jakie gwarantują nasi specjaliści. Dzięki temu można u nas wybrać i zakupić kontenery dopasowane do swoich potrzeb. Uda się to uzyskać dzięki obszernej ofercie, w której znajdują się modele w różnych wielkościach i pojemnościach. Świadczymy usługi, które obecnie są poszukiwane na rynku to znaczy adaptacja kontenerów do nowej roli, zajmujemy się malowaniem, wyposażeniem konstrukcji w instalację elektryczną oraz jej dostarczeniem pod podany adres.

Najczęstsze zastosowania kontenerów transportowych to:

 • Transport morski/lądowy
 • Magazyn na terenie przedsiębiorstwa
 • Magazyn tymczasowy na placu budowy
 • Obiekt gospodarczy lub mieszkalny na terenie prywatnym
 • Punkty handlowe i biurowe
 • Garaż na pojazdy.

Najpopularniejszym typem jest kontener 20 stopowy (6 m). Służy do przewozu szerokiej gamy towarów, odpowiednich pod względem wielkości i niewymagających spełnienia specjalnych warunków przewozu. Ścianki standardowego prostokątnego kontenera wykonane są z blachy falistej z drzwiami na jednym końcu. Wewnątrz standardowego kontenera 20' zwykle znajduje się drewniana podłoga. Standardowy kontener morski 40 stopowy (12 m) jest idealny do stworzenia magazynu na terenie przedsiębiorstwa, do przechowywania dowolnych towarów. W porównaniu do 20-stopowych często wykorzystywane są do transportu: mebli, sprzętu, odzieży, kosmetyków, żywności, elektroniki itp.

Inne rodzaje kontenerów - przykłady

 • Kontener 40 stopowy High Cube to standardowy model 40' powiększony o 30 centymetrów. Zastosowanie wysokich kontenerów może znacznie obniżyć koszty transportu ze względu na zwiększoną intensywność załadunku. Ponadto takie konstrukcje lepiej nadają się do przekształcenia w przestrzeń życiową ze względu na większą objętość i wysokie sufity.
 • Prowadzimy również sprzedaż kontenerów morskich poszerzonych: Pallet Widea (40’ i 45’), należą one do najbardziej pojemnych modeli.
 • Dużym zainteresowaniem klientów cieszą kontenery izolowane (wełna mineralna) i pokryte płytami MFP, które chronią przed zmiennymi warunkami środowiskowymi. Sprzedajemy kontenery morskie izolowane z modeli nowych i odnowionych.
 • Niezbędne są kontenery Open Top z otwartym dachem zabezpieczone plandeką. Są wykorzystywane do transportu wysokich towarów, które nie mogłyby być przewożone w innych rodzajach kontenerów.
 • Kontenery morskie Bulk przeznaczone są do przewozu oraz magazynowania sypkich towarów, gdzie ich załadunek prowadzony jest przez śluzy zasypowe od góry, natomiast rozładunek przez wrota.
 • Kontenery morskie Flat Rack powstały z przeznaczeniem do przewozu ciężkich ładunków (w tym ponadgabarytowych). Cechują się tym, że brak jest ścian i dachu.
 • Kontenery morskie Full Side Access to bardziej złożone modele, posiadające dodatkowe drzwi na bocznych ścianach, które można otworzyć na całej długości.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży różnych kontenerów morskich. Posiadamy w ofercie modele standardowe, izolowane oraz specjalne. Dysponujemy używanymi kontenerami morskimi, które mogą być wykorzystać do dowolnego celu. Nasz asortyment jest szeroki dostosowany do potrzeb rynku i spełniający wymagania współczesnego klienta.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%