Zamknij
REKLAMA

Biurko dla gracza - czy warto kupić biurko podnoszone?

10:09, 08.01.2021 | materiały partnera

Dla każdego gracza niezwykle ważne jest umeblowanie i wyposażenie pomieszczenia lub kąta, w którym granie w gry będzie się odbywać, w końcu gracz może spędzać w tym miejscu naprawdę długie godziny, więc warto by było ono komfortowe. Pomijając oczywiście samo wyposażenie związane z komputerem, ważne są w zasadzie dwa meble. Fotel, który musi być wygodne i odpowiednio dobrany pod użytkownika, aby nie powodować żadnego dyskomfortu, nawet podczas bardzo długiego przesiadywania przed komputerem. Drugim meblem będzie oczywiście biurko, które po pierwsze powinno mieć odpowiednie otwory na kable, a także powinno być wystarczająco duże, aby pomieścić wszystko co potrzebne dla gracza. Na rynku jest tak dużo różnych rodzajów i modeli biurek, że naprawdę ciężko jakieś wybrać. Dość dużą popularnością, cieszą się ostatnio biurka podnoszone, ale czy faktycznie są warte zakupu?

Jakie są zalety biurka podnoszonego?

Biurko dla gracza musi być przede wszystkim odpowiednio dopasowane pod użytkownika, np. takie jak tutaj: https://mobiusdesk.pl/pol_m_Biurka-elektryczne-171.html oczywiście takie biurko musi też pomieścić, wszystkie potrzebne rzeczy, a więc albo laptopa i myszkę, lub jeśli gracz korzysta z komputera stacjonarnego, to zazwyczaj musimy tam umieścić:

 • Myszkę
 • Klawiaturę
 • Głośniki
 • Kilka monitorów

Kiedy ten wymóg zostanie spełniony, biurko powinno być jeszcze dobrze dobrane pod samego gracza, aby po prostu zapewnić wygodę. W końcu spędzanie kilku godzin lub kilkunastu godzin przy źle dobranym biurku, możemy nie tylko bardzo się męczyć, ale spowodować to może też jakąś kontuzję. Standardowe biurka już się po prostu nie sprawdzają. Obecnie często wybierane są przez graczy właśnie biurka podnoszone, czyli takie z regulacją wysokości blatu, czy to manualnie, czy to elektrycznie. To powoduje, że użytkownik może sam dobrać odpowiednią wysokość, pod swoje potrzeby, tym czasem powodując, że jego spędzanie czasu przed komputerem będzie komfortowe i ergonomiczne, co dla gracza jest naprawdę ważne, ponieważ do świetnych wyników w ulubionych grach potrzeba wygodnego miejsca pracy. Podsumowując takie biurko ma naprawdę sporo zalet:

 • Regulacja wysokości, a więc możliwość dostosowania biurka pod swoje potrzeby
 • Regulacja kąta nachylenia blatu
 • Stabilność mebla
 • Miejsce na nogi
 • Duża wygoda użytkownika
 • Bezpieczeństwo grania
 • Większa wydajność
 • Sprawdza się także wśród młodzieży, która nadal rośnie, ponieważ biurko może rosnąć razem z nimi.

Podsumowanie

Zauważyć można, że zalety takie biurka to tak naprawdę wszystko czego potrzebujemy, zarówno do grania jak i zwykłej pracy. Dobrze dobrany do tego obrotowy fotel, najlepiej także z regulacją nie tylko wysokości, ale także nachylenie podłokietników, to świetne połączenie, które zwiększy wydajność w pracy czy grach. Jeśli chcesz jeszcze o coś zapytać przed zakupem biurka regulowanego - zapraszamy do kontaktu https://mobiusdesk.pl/

Pamiętaj, że takie biurka, szczególnie wśród młodych ludzi, zapobiegają one nabywaniu wady postawy oraz innym kontuzją, wynikającą z nie wygodnej pozycji przy standardowym biurko. Warto też zauważyć, że takie biurka są wykonane bardzo solidnie, a więc spokojnie przetrwają lata, oraz zazwyczaj zajmują mniej miejsca od standardowego mebla tego rodzaju, co często jest ważne, kiedy nasz pokój gracza nie jest zbyt duży. Takie biurko to coś bez czego nie wyobrażam sobie spędzania czasu przy grach.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%