Zamknij
REKLAMA

Sufity napinane w salonie. Który wybrać, na co zwrócić uwagę?

00:00, 28.10.2020 | materiały partnera

alon jest duszą domu, miejscem, w którym organizowane są zarówno przytulne domowe spotkania, wesołe imprezy z przyjaciółmi, jak i prowadzone są niespieszne rozmowy w cztery oczy przy filiżance herbaty. Nie dziwi zatem, że właściciele najbardziej dokładają starań do wystroju tego konkretnego pomieszczenia i starają się, aby było jak najbardziej oryginalne oraz odzwierciedlało ich gusta. Do dekoracji sufitu w salonie można zastosować sufity napinane Warszawa, które tworzą atmosferę harmonii i komfortu. 

Współczesne opcje sufitów napinanych dla salonów

Decyzja o montażu sufitu napinanego w salonie jest dobrym wyborem, gdyż:

  • Sufity napinane w salonie nie stracą swojego reprezentacyjnego wyglądu i nie będą żółknąć, służąc doskonale w czasie od 10 do 20 lat;
  • W połączeniu z urządzeniami oświetleniowymi sufit napinany Łódź pozwalają dzielić pomieszczenia na strefy, co jest szczególnie aktualne w kawalerkach;
  • Oświetlenie gzymsu w połączeniu z sufitami napinanymi jest idealnym rozwiązaniem w celu stworzenia przytulnego kina domowego;

Montażu sufitów napinanych należy dokonywać, uwzględniając wysokość ścian. W niskich pomieszczeniach jak najbardziej uzasadnione są rozwiązania jednopoziomowe, w starych domach lub nowych budynkach z wysokimi sufitami można wybrać opcję dwu- lub nawet trzypoziomową. Jeśli salon ma kształt inny niż kwadrat lub prostokąt, za pomocą sufitów napinanych dla salonu można podkreślić jego geometryczne cechy. 

Jaki sufit napinany do salonu lepiej wybrać?

Gdzie znaleźć dobry pomysł na sufit w salonie? Możesz skorzystać z Internetu lub zwrócić się po pomoc do projektanta, który pomoże z właściwym wyborem. Możesz też po prostu zamówić montaż sufity napinane Lublin w firmie OTOmistrz. Posiadamy własną galerię zdjęć sufitów w salonie, już zrealizowanych przez naszych pracowników, ale także chętnie podejmujemy pracę nad całkowicie nowymi projektami. 

Decydując się na sufit napinany w salonie, obowiązkowo weź pod uwagę następujące jego charakterystyki:

  • Kolor. Powinien być dopasowany do wystroju wnętrz, ale ogólnie sufit w salonie może być wykonany w każdym kolorze wybranym przez klienta.
  • Faktura. Największą popularnością cieszą się obecnie błyszczące, matowe oraz satynowe sufity napinane w salonie. Błyszczące doskonale nadają się do ciemnych pomieszczeń, odmiany matowe i satynowe świetnie prezentują się w przestronnych, dobrze oświetlonych pokojach.
  • Szerokość. Napinany sufit w salonie może posiadać szwy lub być wykonanym bez nich. Wybór zależy od szerokości pomieszczenia.
  • Liczba poziomów. Najprostszym rozwiązaniem jest jednopoziomowy sufit napinany. Montaż sufitu napinanego tego typu zajmuje mało czasu, a wygląda on bardzo estetycznie. Jeśli chcesz czegoś bardziej ekstrawaganckiego, możesz zdecydować się na wielopoziomowe sufity napinane: w firmie OTOmistrz mamy doświadczenie w montażu sufitów napinanych składających się zarówno z dwóch, jaki i większej liczby poziomów.
  • Montaż sufity napinane może odbywać się na kilka sposobów: bezpośrednio do sufitu w salonie, specjalnie wykonanej ramy, profilu ściennego lub gipsowo-kartonowego.

Poszukujesz firmy, gwarantującej idealne połączenie cen sufitów napinanych i ich jakości, wysokich standardów obsługi klientów, jak i twórczego podejścia do realizacji projektów? Zamów usługi w firmie OTOmistrz: odmienimy Twoje wnętrza i pomożemy stworzyć wymarzony salon, realizując usługę montażu sufitów napinanych “pod klucz”!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA