Zamknij

Jak szybko schudnąć?

15:41, 23.09.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 15:42, 23.09.2022
Pixabay Pixabay

Tryb życia, jaki dzisiaj prowadzimy, jest bardzo szybki. Realizujemy wiele projektów, podejmujemy się nowych wyzwań, chcemy mieć czas na rozrywkę i przyjemności. Często jednak zaniedbujemy temat wypoczynku, snu oraz aktywności fizycznej. Efektem mogą być zbędne kilogramy, do których powstania znacznie przyczynia się siedzący tryb życia i pracy. Kiedy decydujemy, że chcemy zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej, chcielibyśmy zrobić to szybko. Warto jednak zadbać także o bezpieczeństwo. Świetnym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie trening EMS.

Elektrostymulacja mięśni? Czy to bezpieczne?

EMS training to, najprościej mówiąc, wykorzystanie nauki do uzyskania szybszych efektów aktywności fizycznej. Dzięki specjalnym impulsom elektrycznym w czasie ćwiczeń dochodzi do stymulacji mięśni, co mobilizuje je do większego wysiłku. Dzięki treningowi EMS możesz w krótkim czasie, przy mniejszej ilości sesji treningowych, osiągnąć lepsze rezultaty. Stanie się tak dzięki przyspieszeniu redukcji tkanki tłuszczowej oraz poprawie metabolizmu. To bezpieczna, opracowana naukowo i sprawdzona metoda, która pozwala na uzyskanie lepszych efektów aktywności fizycznej.

Jak wygląda trening EMS?

Zachęcamy Cię do korzystania z zalet EMS w sprawdzonej, certyfikowanej placówce. Takim miejscem będzie jedno z kilkudziesięciu studiów sieci BodyTec20+. To lider na polskim rynku EMS, który działa od ponad 7 lat. Swoje placówki mają w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Częstochowie i Pabianicach.

Dla osób, które chcą sprawdzić, czy trening EMS to coś dla nich, przygotowali specjalną ofertę. To możliwość skorzystania z 12 minut bezpłatnego, próbnego treningu z trenerem personalnym. Co więcej - na taką sesję możesz umówić się w dogodnym terminie. Nie musisz też niczego ze sobą zabierać - na miejscu otrzymasz specjalny strój, ręcznik oraz wodę.

W czasie ćwiczeń do stroju podłączone są elektrody umożliwiające elektrostymulację mięśni. Pod okiem trenera personalnego wykonujesz proste ćwiczenia, które przynoszą konkretny efekt. W ciągu 20 minut ćwiczeń EMS osiągasz rezultaty podobne do tych po 180 minutach klasycznego treningu.

Dlaczego wybrać BodyTec20+?

Jak ćwiczyć, to z najlepszymi w branży. Każdy trener personalny BodyTec20+ ma certyfikat, który potwierdza jego kwalifikacje. Ponadto wykupując członkostwo w sieci otrzymasz indywidualny, spersonalizowany plan treningowy i specjalną kartę, na której będą zapisywane Twoje postępy. Dzięki niej będziesz na bieżąco monitorować efekty treningu oraz skorzystasz z możliwości ćwiczeń w każdej placówce firmy - niezależnie od tego, w jakim mieście aktualnie się znajdujesz. Będziesz mógł skorzystać również ze wsparcia dietetyka. Na pewno docenisz efekty, które uzyskasz w krótkim czasie. Członkostwo w BodyTec20+ to doskonała oferta, jeśli chcesz szybko schudnąć, korzystać z dobrodziejstw aktywności fizycznej i zaoszczędzić czas.

Wejdź na https://bodytec20.pl/ i rozpocznij swoją przygodę z treningiem EMS. Na stronie zapiszesz się na trening próbny, poznasz pełną ofertę oraz pobierzesz e-booka, który pomoże ci dowiedzieć się więcej o treningu EMS.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%