Zamknij

Najczęściej wybierane wzory w studiach tatuażu

11:47, 20.09.2022 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 11:47, 20.09.2022
pixabay pixabay

Wyrażanie siebie i artystycznej ekspresji za pomocą tatuaży jest dzisiaj powszechnym zjawiskiem. Rysunki tuszem ozdabiają ciała coraz młodszych ludzi, niezależnie od płci czy stylu, który cenią sobie najbardziej. Można powiedzieć, że tatuaż jest sposobem, w jaki można przekazać światu bardzo konkretne przesłania. Jakie w takim razie motywy tatuaży wybierane są dzisiaj najczęściej i co jest teraz na topie? 

Co wybierają klienci studia tatuażu w Warszawie? 

Zapewne każdy powie, że tatuaż jest bardzo indywidualną kwestią, że musi nieść ze sobą jakieś przesłanie, znaczyć coś ważnego czy coś symbolizować. O ile jeszcze jakiś czas temu faktycznie studia tatuażu wykonywały głównie właśnie tego rodzaju rysunki, dzisiaj trendy się zmieniają i moda coraz częściej każe wybierać klientom po prostu najpopularniejsze w danym okresie wzory czy motywy. Nierzadko związane są też z modą na konkretny film czy serial. Najważniejsze to znaleźć dobre studio tatuażu, Warszawa to zaś lokalizacja, w której nie będziesz miał z tym problemu.  

Szczególnie na tę okoliczność i na zmieniającą się dynamicznie modę, studia dobrze się przygotowują, tworząc i poszerzając swoje kolekcje gotowych wzorów do przekopiowania na skórę swoich klientów. Wielu tatuatorów dzieli swoich klientów na dwie podstawowe grupy: tych, którzy posiadają na skórze więcej tuszu niż wolnego miejsca oraz tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, robiąc sobie niewielki, kolorowy znaczek czy symbol, który dobrze się kojarzy lub znaczy coś tylko dla nich. Jeśli chodzi o niewielkie tatuaże, to studio tatuażu w Warszawie najczęściej proponuje coś z gotowego katalogu i najczęściej takie propozycje przypadają do gustu. Chodzi tu przede wszystkim o takie motywy, jak: pióra, odciski łapek lub stopy, zarys kota lub psa, niewielki napis, imię czy data. W przypadku stałych klientów najczęściej wykonywane są projekty tatuaży, tworzone zupełnie od podstaw. 

Duże czy małe – jakie tatuaże robi się w studiu tatuażu w Warszawie? 

Wszystko zależy w zasadzie od samego klienta. Można w tej kwestii jednak odnaleźć pewną zależność. Jeśli ktoś wykonuje swój kolejny tatuaż, z powodzeniem można założyć, że nie będzie to mikroskopijny znaczek na karku czy nadgarstku, ale coś widocznego, wyraźnego i bardzo charakterystycznego. Oczywiście dobre studio tatuażu z Warszawy wykona rysunek w każdym formacie, tworząc na skórze plamkę lub pokrywając całą dostępną powierzchnię kolorowym rysunkiem. Jak widać, to kwestia bardzo indywidualna i zależna od konkretnych osób i ich poglądów na tatuaże oraz na sposób wyrażania siebie. 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%