Dziś po piątej rano w miejscowości Gizyczki doszło do zdarzenia drogowego, w wyniku którego dwie osobo trafiły do szpitala.
Aż dziesięć razy w ciągu ubiegłej doby wyjeżdżała sochaczewska straż pożarna. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło dziś po piątej w miejscowości Giżyczki. Samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby, z nieustalonych jeszcze przyczyn uderzył w mostek. Wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach. Dwóm osobom strażacy udzielili na miejscu pierwszej pomocy, a następnie zostały one przewiezione do szpitala. W akacji brali udział strażacy z KP PSP Sochaczew i OSP Brzozów.
Ponadto strażacy gasili trzy drobne pożary oraz usuwali gniazda owadów.
Zdjęcia z facebookowej strony OSP Brzozów
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz