Zamknij
REKLAMA

Kilkadziesiąt doniczek po konopiach na terenie powiatu, policja bada sprawę

13:44, 20.10.2021 | KPP Sochaczew
Skomentuj foto poglądowe: policja.pl
REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli rośliny konopi uprawiane w doniczkach przez mieszkańca powiatu sochaczewskiego, a także pozostałości po kilkudziesięciu krzewach. Mężczyzna kupił nasiona przez internet. Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste jest zabroniona i zagrożona karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli uprawa może dostarczyć znacznej ilości ziela konopi, sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu sochaczewskiego uprawia konopie indyjskie. Mundurowi przystąpili do realizacji sprawy.

Podczas przeszukania posesji, kryminalni znaleźli dwie doniczki, w których rosły konopie. Rośliny zostały zabezpieczone. Zostaną poddane specjalistycznemu badaniu. Policjanci natrafili również na pozostałości po kilkudziesięciu krzewach. Ustalamy, czy były to konopie inne niż włókniste i czy pochodzą z uprawy sochaczewianina.

Mężczyzna podejrzewany o uprawę zgłosił się do komendy i został przesłuchany. Wyjaśnił policjantom, że nasiona konopi kupił przez internet.

Przypominamy, że uprawa konopi innych niż włókniste jest zabroniona i zagrożona karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli uprawa może dostarczyć znacznej ilości ziela, kara dla sprawcy wzrasta do 8 lat pozbawienia wolności.   

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

CiekawaCiekawa

3 0

Znowu "gruby diler" z Tere ? 20:26, 20.10.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Potężny TeresinaniPotężny Teresinani

0 0

lepiej że hoduje i sprzedaje swój plon na tere niż lata z wymaczanym gównem które jest z kądś ściągane 15:23, 29.10.2021


SochaczewiakSochaczewiak

2 0

Kolejny sukces naszej policji, zatrzymanie zielarza 🤣🤣🤣 20:39, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WitekWitek

2 0

Za doniczki, brawo oo policjanciki 😂😂😂😂 22:47, 20.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%