Zamknij
REKLAMA

Kronika policyjna KPP Sochaczew 23 – 29 listopada. Wyciął i ukradł kukurydzę za kilka tysięcy

10:28, 30.11.2020 | M.F
Skomentuj
REKLAMA

Poniżej kronika Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie z okresu od 23 do 29 listopada. Do jednego z bardziej charakterystycznych zdarzeń doszło w Młodzieszynie, gdzie nieznany sprawca wyciął i ukradł kukurydzę wartą kilka tysięcy złotych.

23. listopada

Nieznany sprawca doprowadził do kolizji z pojazdem marki Hyundai, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło na ul. Reymonta.

Mieszkaniec Podkowy Leśnej kierował Volvo i uderzył w znak drogowy na ul. Płockiej.

24. listopada

Mieszkaniec Sochaczewa kupił na zagranicznym portalu aukcyjnym głośniki o wartości 1600 euro i mimo wpłaty pieniędzy, nie otrzymał zamówionego towaru.

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży elementów metalowych regałów magazynowych. Podejrzani usłyszeli zarzuty. Młodszy z nich odpowie za przestępstwa popełnione w warunkach recydywy. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Sochaczew.

25. listopada

61-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierował pojazdem marki Renault Laguna, pomimo obowiązującego sądowego zakazu. Do kontroli doszło na ul. Smolnej.

Nieznany sprawca ukradł tablicę rejestracyjną z pojazdu marki Toyota Yaris. Auto było zaparkowane na ul. Warszawskiej.

26. listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że w Dzięglewie leży nieprzytomny motorowerzysta. Wstępnie ustalono, że 55-letni mieszkaniec Sochaczewa zjechał motorowerem na pobocze i zahaczył o drzewo. Nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Nieznany sprawca wyciął i ukradł kukurydzę o wartości kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Młodzieszynie.

27. listopada

W Sochaczewie na ul. Żeromskiego doszło do wypadku drogowego. Wstępnie ustalono, że kierująca pojazdem marki Fiat Panda nie ustąpiła pierwszeństwo przejazdu i uderzyła w opla astrę. W wyniku tego zdarzenia zostały uszkodzone jeszcze dwa inne pojazdy. Kierująca oplem została przewieziona do szpitala. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Policjanci zdecydowali o holowaniu pojazdu marki Mercedes, którego kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Do zdarzenia doszło w miejscowości Czerwonka – Parcel.

28. listopada

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Sochaczewa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Podczas wykonywanych czynności znaleziono przy nim torebkę z białym proszkiem. Do zatrzymania doszło w Feliksowie.

Policjanci dostali informację o ujęciu sprawcy kradzieży kurtki i alkoholu. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym. Do zdarzenia doszło na Hubala.

29. listopada

Policjanci dostali zgłoszenie, że kierowca BMW zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając zapłaty. Do zdarzenia doszło w Andrzejowie Duranowskim.

27-letni mężczyzna kierował pojazdem marki BMW znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie promil alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i osadzili go w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Jaracza.

mł. asp. Agnieszka Dzik

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

B.B.

2 0

z kukurydzą najlepsze :-)
13:57, 30.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA