Zamknij
REKLAMA

Trwają poszukiwania Bartłomieja W. z Sochaczewa. Policja i strażacy przeczesują pobliskie tereny AKTUALIZACJA

19:19, 24.10.2020 | red.
Skomentuj
REKLAMA

W poszukiwania zaginionego Bartłomieja W. włączyła się również Ochotnicza Straż Pożarna z Wyczółek. Przypominamy, że poszukiwany to 28-letni mieszkaniec Sochaczewa. 

[FOTORELACJA]9708[/FOTORELACJA]

Przebieg akcji relacjonują druhowie z OSP Wyczółki:

- W dniu 24 października o godzinie 17.00 zostaliśmy zadysponowani do poszukiwań 28-letniego mężczyzny mieszkańca Sochaczewa, który w dniu dzisiejszym wyszedł z domu z zamiarem pójścia do pracy, do której nie dotarł. Po przybyciu na miejsce zbiórki zadysponowanych jednostek OSP przystąpiono do przedstawienia sytuacji i omówienia planu działania. Przybyłych druhów podzielono na grupy poszukiwawcze, które z latarkami udały się do przeczesywania pobliskich terenów. Do chwili obecnej na miejscu trwają czynności poszukiwawcze.

Policja apeluje o kontakt osoby, które mogą mieć wiedzę o miejscu pobytu bądź wiedzą, gdzie zaginiony przebywa. Należy kontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie pod numerem telefonu 47-70-55-222.

[WIDEO]524[/WIDEO]

AKTUALIZACJA Z DNIA 25 PAŹDZIERNIKA GODZ. 13.15

Jak informuje Paweł Rynkiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, Bartłomiej W. odnalazł się dziś rano w miejscowości Feliksów cały i zdrowy. 

(red. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA