Zamknij
REKLAMA

Nie dostał się do mieszkania konkubiny, agresję wyładował na policjantach

13:12, 22.01.2020 | KPP Warszawski Zachodni
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zatrzymali podczas penetracji terenu 40-letniego mieszkańca gminy, który uszkodził drzwi wejściowe do mieszkania swojej konkubiny. Mężczyzna miał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Podczas zatrzymania swoją agresję przeniósł na interweniujących funkcjonariuszy. Grożąc pozbawieniem życia chciał zmusić policjantów do odstąpienia od zatrzymania, używając słów wulgarnych znieważył ich i naruszył nietykalność cielesną. Usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

 

Gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o dobijającym się do drzwi konkubencie z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej, na miejsce natychmiast skierował załogę patrolowo-interwencyjną. Mężczyzna chcąc dostać się do mieszkania zgłaszającej, uszkodził drzwi wejściowe do niego. Gdy policjanci przybyli na miejsce okazało się, że mężczyzna zdążył już się oddalić. Jednak kilka minut później był już w rękach mundurowych. Został zatrzymany podczas penetracji terenu. Był nietrzeźwy.

40-latek podczas zatrzymania swoją agresję przeniósł na interweniujących funkcjonariuszy. Grożąc pozbawieniem życia chciał zmusić policjantów do odstąpienia od zatrzymania, używając słów wulgarnych, znieważył ich oraz naruszył nietykalność cielesną. Trafił do policyjnej celi, w której przebywał do czasu wytrzeźwienia. W tym czasie policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mu zarzutów i zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji. Za popełnienie tych przestępstw kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(KPP Warszawski Zachodni)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

gośćgość

3 0

a na Senatorskiej takie sytuacje są codziennie, kiedy kilku konkubentów przychodzi do jednej Pani a Policja nie wie jak się zachować kiedy im gość jest tez wypity i grozi szanownym Policjantom. Żenada ta nasza Policja 14:13, 22.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gosc2gosc2

0 0

Moze antyterrorystow trzeba wezwac? Pewnie jakby przychodził jeden to sprawa by juz sie zakonczyła a kilku to juz banda. 16:28, 22.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone