Zamknij
REKLAMA

Sochaczewscy policjanci kontra dwóch cwaniaków ze Skierniewic

08:21, 08.11.2019 | KPP Sochaczew
Skomentuj
REKLAMA

Dziewiętnastolatek odpowie za kradzież, a jego 30-letni kolega za posiadanie narkotyków. Mieszkańcy powiatu skierniewickiego usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy.

 

Policjanci z sochaczewskiej komendy dostali zgłoszenie o kradzieży sklepowej dokonanej przez dwóch mieszkańców powiatu skierniewickiego. Mundurowi przeszukali samochód, którym przyjechali mężczyźni i znaleźli marihuanę, amfetaminę, tabletki, a także dwie butelki whisky i kilka opakowań perfum znanych marek, który zostały ukradzione w innym sklepie. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do sochaczewskiej komendy. W trakcie wykonywanych czynności, dziewiętnastolatek usłyszał zarzut kradzieży, natomiast jego 30-letni kolega odpowie za posiadanie środków odurzających. Obydwaj przyznali się do winy. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Za kradzież można spędzić w zakładzie karnym do 5 lat.

(KPP Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

P O L A K P O L A K

0 0

SZACUN DLA WAS PANIE I PANOWIE POLICJANCI ! 08:00, 13.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA