W poniedziałek 22 września na DK 50 w Roztropnej doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. – Aktualnie droga jest całkowicie zablokowana, radzimy omijać to miejsce – poinformowała naszą redakcję st. kpt Milena Bulwan.
W poniedziałek 22 września po godzinie 11.00 w miejscowości Roztropna na Drodze Krajowej nr 50 zderzyły się samochód osobowy i ciężarowy.
- Na tę chwilę mogę powiedzieć, że wszystkie osoby podróżujące opuściły pojazdy o własnych siłach, ale droga jest zablokowana w obu kierunkach. Radzimy omijać to miejsce –
- poinformowała redakcję tusochaczew.pl st. kpt Milena Bulwan, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie.
Czekamy na więcej informacji na temat zdarzenia.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tusochaczew.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz