Zamknij
REKLAMA

40 tysięcy na sport w Rybnie. Konkurs rozstrzygnięty

09:20, 08.05.2019 | UG Rybno
Skomentuj
REKLAMA

Na ostatniej sesji Gminy Rybno Wójt Damian Jaworski, poinformował o rozstrzygnięciu konkursu ofert na realizację zadań publicznych gminy Rybno w 2019 roku z zakresu Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

 

Wśród otrzymujących wsparcie na organizację założonych w konkursie zadań otrzymały:

– Uczniowski Klub sportowy „ Feniks” Rybno na zadanie z zakresu organizowania zajęć sportowych, szkoleniowo – treningowych dla dzieci i młodzieży, mieszkańców Rybna w następujących dyscyplinach : siatkówka, tenis stołowy, lekkoatletyka, strzelectwo, przeprowadzanie zajęć ruchowych. Kwota przeznaczona na zadanie to 30. 000 złotych.

- Klub Sportowy Centrum szkolenia Piłkarskiego w Rybnie na organizowanie zajęć sportowych, szkoleniowo - treningowych dla dzieci i młodzieży w dyscyplinie piłka nożna. Przyznana kwota to 10. 000 złotych.

Gmina Rybno dostała również wsparcie w wysokości 50 % dofinansowania w ramach projektu Lokalny Animator Sportu, współfinansowany przez fundację Orły Sportu. Animator ma za zadanie prowadzenie zajęć sportowych na orliku dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w okresie od marca do końca października.

 

(UG Rybno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz