Zamknij
REKLAMA

Koncert Leszek Wypych Trio.

Koncert Leszek Wypych Trio.
  • czwartek 9 grudnia, 19.00
  • 23.10.2021
  • Klub Kontrast
  • 20 zł
Zapraszamy serdecznie w sobotę 23 października o godz. 19.00 do Klubu Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, na koncert Leszek Wypych Trio. Zespół obraca się w różnych gatunkach muzycznych, takich jak rock, blues, country, pop czy nawet drobne elementy jazzu. Jest to autorski, instrumentalny projekt Leszka Wypycha. Zespół tworzą z nim przyjaciele, z którymi współpracuje w różnych innych projektach.

Leszek Wypych – gitarzysta, muzyk sesyjny i studyjny, który od kilkunastu lat współpracuje z agencjami muzycznymi, koncertując w całym kraju. Ogromna wyobraźnia muzyczna pozwala mu tworzyć wiele projektów muzycznych. Często występuje jako akompaniator. Tworzy i nagrywa muzykę do filmów i spotów telewizyjnych. Poza licznymi koncertami, udziela lekcji (również metodą e-korepetycji), dzieląc się ze swoimi uczniami poznanymi tajnikami i pasją do gitary.

Damian Szajkowski – perkusista “Szaman”. Zaczął grać w wieku 10 lat i zniszczył wszystkie garnki w domu. Nie boi się żadnych muzycznych wyzwań. Skończył Akademię Muzyczną w Katowicach oraz Szkołę Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie -„Bednarską”. Prowadzi zajęcia indywidualne gry na perkusji oraz warsztaty muzyczne. Współpracował z wieloma artystami i zespołami, takimi jak: Kayah, Danuta Błażejczyk, Sound’n”Grace, Krzesimir Dębski, Bernard Maseli, Tomasz “Kciuk” Jaworski, Izabela Szafrańska, Marek Piekarczyk, Aleksandra Szwed, Singin Birds, Leon Voci, Katarzyna Sawczuk, Orkiestra Filharmonii Lwowskiej, K.A.S.A. czy Filharmonia Dowcipu.

Piotr Pawęska – basista, muzyk koncertowy i studyjny. Grał w wielu zespołach, w różnych składach muzycznych. Obecnie współpracuje na stałe na stałe z wyśmienitym wokalistą Grzegorzem Wilkiem, chórem Gospel Rain, popowo-elektroniczną formacją Superecho oraz coverowymi składami Dancing Pills i Nocny Koncert. Występował z takimi artystami jak: Marek Kościkiewicz, Stereo Project, Pako Sarr, Vino, Viola Brzezińska, TGD. Fan syntezatorów i brzmień rodem z lat 80-tych. Preferuje stare instrumenty i równie stare samochody Volvo.

Wstęp: 20 zł.

Ilość miejsc ograniczona.

Wymagane są wcześniejsze rezerwacje telefoniczne w impresariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury pod nr (46) 863-07-68.

grudzień 2021


9.12 czwartek 11.12 sobota
Koncert i świąteczne warsztaty w Iłowie

Koncert i świąteczne warsztaty w Iłowie

9 grudnia 2021  - 11 grudnia 2021

Czytaj więcej
9.12 czwartek
Wieczorek wigilijny w Rybnie
10.12 piątek
Piątki z SCK online
10.12 piątek
Kabaret SMILE w Sochaczewie
12.12 niedziela
Otwarcie sezonu Dragonowych Morsów
12.12 niedziela
Łowcy.B w kinie ODEON